Giriş yapamayanların dikkatine
  • Şifremi unuttum özelliğini kullanarak yeni şifre talebinde bulunmalısınız.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tıklayıp, yeni şifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni şifre ile giriş yapın.
    • Yeni şifre belirlemek için giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın
  • Mail adresi güncel olmadığı için maili alamayanlar bu başlık altında çözüme ulaşabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, şikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ara 26, 2020 11:44 pm

Deutschstudent - Youtube kanalimiz artik yayinda. Almanya da egitimle ilgili önemli bilgileri ordan sizlerle paylasmaya devam edecegiz.

Kanalimiza üye olalim lütfen. Simdiden desteginiz icin tesekkürler:

https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw
Almanya da Egitim - Deutschstudent
Youtube Kanalimiz Yayinda: https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw

technonur

Re: Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Mesaj gönderen technonur » Sal Ara 29, 2020 1:13 am

Hayirli olsun

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Ara 29, 2020 8:39 am

Arkadaşlar destek verelim abone olalım bu kadar kisiyiz forumda ayıptır :)

zAHo

Mesaj gönderen zAHo » Pzt Oca 18, 2021 8:26 am

Physiker yazdı:
Cmt Ara 26, 2020 11:44 pm
Deutschstudent - Youtube kanalimiz artik yayinda. Almanya da egitimle ilgili önemli bilgileri ordan sizlerle paylasmaya devam edecegiz.

Kanalimiza üye olalim lütfen. Simdiden desteginiz icin tesekkürler:

https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw
Abone oldum, videolarınıza bakıyorum ancak bir eleştiri yapmak istiyorum haddime değil sadece daha iyi yerlere gelme potansiyeliniz var o yüzden ;

Çok fazla bilgilendirici video çekme imkanınız var, çok iyi bir kitle var elinizde ayrıca bunları yapınca Web sitesine çok daha fazla insan gelicek, YouTube'da röportaj serileri yapabilirsiniz her şehirden ve işten, okuldan kişi ile yani yaptıklarınız var ancak çok baştan savma olmuş gibi duruyor edit siz ve direkt olarak atılmış bu forum ve site cidden köklü bir forum ve site bence çok daha iyi şeyleri her platformda başarırsınız diyorum yolunuz açık olsun :)

zAHo

Mesaj gönderen zAHo » Pzt Oca 18, 2021 9:00 am

Ayrıca bugün attığınız videoyu izledim konu çok yararlı ancak bir metin yok mesela sorular donanımlı değil, video editlense karşı tarafın donduğu kısımlar sonrasında konuşma araları ve altyazı konulsa daha akıcı ve izlenebilir bir video olur diye düşünüyorum teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Oca 18, 2021 12:14 pm

zAHo yazdı:
Pzt Oca 18, 2021 9:00 am
Ayrıca bugün attığınız videoyu izledim konu çok yararlı ancak bir metin yok mesela sorular donanımlı değil, video editlense karşı tarafın donduğu kısımlar sonrasında konuşma araları ve altyazı konulsa daha akıcı ve izlenebilir bir video olur diye düşünüyorum teşekkürler :)
Elestiri icin tesekkürler. Isin acigi cok zaman harcamiyorum. Sunumlari hazirlamam 10 dakika sürüyor ve bir defada anlatip bitiriyorum ve direkt yüklüyorum. Ama söylesi kisminda editleme isine daha cok dikkat ederim. Bu arada neler sormaliyiz alternatif olarak?

Böyle elestirileri yazin arkadaslar, oldukca amatör olarak yapiyoruz bu videolari ve tavsiyelere cok acigiz:)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
Youtube Kanalimiz Yayinda: https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw