Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Başvuru hakkında

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
duha

Başvuru hakkında

Mesaj gönderen duha » Sal Tem 14, 2020 5:03 pm

Merhaba, 12. sınıf bitti. Üniversite tercihleri açıklanır açıklanmaz 3 üniversiteye başvuracağım.
Üniversitenin kendi kursunda Almanca eğitimi almak istiyorum. Üniversite kursuna üniversiteden kabul aldıktan sonra mı başvurmam gerek yoksa aynı andamı o olayı anlamadım. Bazı üniversitelerde kurs ile kendisinin başvurusu neredeyse aynı anda bitiyor

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Başvuru hakkında

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 15, 2020 10:19 am

Ayni anda basvuru oluyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

spookykiwi74

Re: Başvuru hakkında

Mesaj gönderen spookykiwi74 » Sal Şub 23, 2021 12:49 am

duha yazdı: Sal Tem 14, 2020 5:03 pm Merhaba, 12. sınıf bitti. Üniversite tercihleri açıklanır açıklanmaz 3 üniversiteye başvuracağım.
Üniversitenin kendi kursunda Almanca eğitimi almak istiyorum. Üniversite kursuna üniversiteden kabul aldıktan sonra mı başvurmam gerek yoksa aynı andamı o olayı anlamadım. Bazı üniversitelerde kurs ile kendisinin başvurusu neredeyse aynı anda bitiyor
Bir şey sorabilir miyim, Acaba üniversite tercihleriniz açıklandıktan sonra almanyaya nasıl başvuru yaptınız? Çünkü benim gördüğüm bütün okullar ağustosun basına falan deadline koymuş. Turkiyedeki tercih tarihleri ile uyuşmuyor. Sizin deadline daha mi geç idi?