Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-assist Belgelerin Alındı Teyidi

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
herrkilicaslan

Uni-assist Belgelerin Alındı Teyidi

Mesaj gönderen herrkilicaslan » Çrş Haz 17, 2020 5:58 pm

Merhaba Arkadaşlar,

TNT firmasıyla gönderdiğim kargo 8 Haziran Pazartesi günü ellerine ulaştı. Fakan bugün 17 Haziran ve halen "Belgeleriniz bize ulaştı" veya "Belgelerinizde bir sakınca yoktur" maili gelmedi. Herhangi bir cevap yok. Uni-assist hesabımı incelemiş olduğumda halen "in Bearbeitung" yazmakta.

Arıyorum açmıyorlar mail atıyorum cevap vermiyorlar.

Sizce bu gecikme normal mi yoksa bir sıkıntı mı var?

2eqendy

Re: Uni-assist Belgelerin Alındı Teyidi

Mesaj gönderen 2eqendy » Çrş Haz 17, 2020 8:41 pm

Spam katergorisine falan düşmüş olabilir mi? Benim belgeler 4 haziranda ellerine ulaştı ve 3 saat sonra belgelerinizi aldık diye mail geldi. Bu kadar sürmesi garip duruyor. Belgelerin eksikliğiyle ilgili falan zaten 4-5 hafta sonra bilgi veriliyor.

isthatbenj

Mesaj gönderen isthatbenj » Çrş Haz 17, 2020 9:02 pm

Hocam bence normal değil iletişime geçmeye çalışın bi şekilde. Maile dönme süresi 7-10 gün sürüyor. Benim belgelerimin gittiği gün alındığına dair mail attılar. Mail adresinizin doğruluğunu teyit edin bir kez daha ya da üstteki arkadaşın dediği gibi gereksiz kutusunu kontrol edin.

herrkilicaslan

Mesaj gönderen herrkilicaslan » Prş Haz 18, 2020 9:53 am

Arkadaşlar ben belgelerimi çalıştığım firmanın adıyla gönderdim TNT firmasıyla anlaşması vardı. Gönderici yani Sender'da benim adım yazıyordu ama müdürümün maili vardı. Acaba ona mı gitti "Belgelerinizi aldık" maili. Ama çok saçma sonuçta kargoyu açıp içindekine bakarak mail atıyorlardır herhalde?