Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS AİLESİNE BAŞVURUYU NE ZAMAN YAPMALIYIM

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Emre türlü

DS AİLESİNE BAŞVURUYU NE ZAMAN YAPMALIYIM

Mesaj gönderen Emre türlü » Cum Ara 06, 2019 12:03 am

Kolay gelsin arkadaşlar benim bir sorum var
Ben bu sene sınava girecegim üniversite sınavı ve oradan aldıgım yks puanım ile almanyaya gitmek istiyorum adımları ve işlemleri biliyorum ancak danışmalık için ne zaman deutschstudent e başvurmalıyım bilmiyorum sınavdan sonra derhal mi
yoksa yks sonuç belgemi aldıktan sonra mı yoksa sınavdan önce mi
bunları şu yüzden soruyorum bu işleri bilirsiniz bir şeyleri kaçırmak uzun sürelere mal olabilir her şeyi vaktinde yapmak istiyorum sınavdan önce yapılması gereken bir şeyler varsa falan o zaman da danışmanlık ihtiyacım olacak bilgisi olan söyleyebilir mi ne zaman başvurmam gerektigimi :?: :D

suat1503

Re: DS AİLESİNE BAŞVURUYU NE ZAMAN YAPMALIYIM

Mesaj gönderen suat1503 » Cum Ara 06, 2019 4:35 am

Emre türlü yazdı: Cum Ara 06, 2019 12:03 am Kolay gelsin arkadaşlar benim bir sorum var
Ben bu sene sınava girecegim üniversite sınavı ve oradan aldıgım yks puanım ile almanyaya gitmek istiyorum adımları ve işlemleri biliyorum ancak danışmalık için ne zaman deutschstudent e başvurmalıyım bilmiyorum sınavdan sonra derhal mi
yoksa yks sonuç belgemi aldıktan sonra mı yoksa sınavdan önce mi
bunları şu yüzden soruyorum bu işleri bilirsiniz bir şeyleri kaçırmak uzun sürelere mal olabilir her şeyi vaktinde yapmak istiyorum sınavdan önce yapılması gereken bir şeyler varsa falan o zaman da danışmanlık ihtiyacım olacak bilgisi olan söyleyebilir mi ne zaman başvurmam gerektigimi :?: :D
Sınavdan önce hiçbir şey yaomana gerek yok sınava odaklan bittikten sonra işlemlere başlarsın.