Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DeutschStudent Kopyası Bir Site

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
KEINEBEGRENZUNG

DeutschStudent Kopyası Bir Site

Mesaj gönderen KEINEBEGRENZUNG » Cmt Kas 30, 2019 5:09 pm

Bu sitenin içindeki makalelerin ve yazıların harfi harfine kopyalandığı bir site buldum daha yeni açılmış sanırım. Reklam olur, site kurallarına aykırıdır diye ismini vermekten de çekiniyorum şimdi. Bursa'da bir ofiste almanca kursu açmışlar. O kursun sitesi olarak kullanıyorlar insan çalar tamam da bildiğin hiç uğraşmadan kopyala yapıştır yapmışlar burayı, acıdım ve bu siteyle(deutschstudent) gurur duydum gerçekten
"Insubordination may only be the evidence of a strong mind"

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: DeutschStudent Kopyası Bir Site

Mesaj gönderen dabadee » Cmt Kas 30, 2019 5:32 pm

KEINEBEGRENZUNG yazdı: Cmt Kas 30, 2019 5:09 pm Bu sitenin içindeki makalelerin ve yazıların harfi harfine kopyalandığı bir site buldum daha yeni açılmış sanırım. Reklam olur, site kurallarına aykırıdır diye ismini vermekten de çekiniyorum şimdi. Bursa'da bir ofiste almanca kursu açmışlar. O kursun sitesi olarak kullanıyorlar insan çalar tamam da bildiğin hiç uğraşmadan kopyala yapıştır yapmışlar burayı, acıdım ve bu siteyle(deutschstudent) gurur duydum gerçekten
Çok var. Özelliklede 1 gram birşey bilmeyen danışman şirketleri.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Ara 02, 2019 3:14 pm

Bilgilendirme icin tesekkürler.
Physiker 'a ya da bana özelden sitenin adresini atar misin ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
KEINEBEGRENZUNG

Mesaj gönderen KEINEBEGRENZUNG » Sal Şub 04, 2020 5:09 pm

Staatsmann yazdı: Pzt Ara 02, 2019 3:14 pm Bilgilendirme icin tesekkürler.
Physiker 'a ya da bana özelden sitenin adresini atar misin ?
Abi kusura bakma yeni gördüm cevabını. Şimdi yeniden arattım google'da ama çıkmadı site. Kapanmış olabilir zaten yeni açılmıştı ofisleri de yeniydi. Hemen hızlıca bi site oluşturmak için burdan kopyala yapılmış ucuz bi siteye benziyodu yani. Dediğim gibi şimdi bulamadım yoksa atardım kusura bakma abi tekrardan. Kontrol etmemiştim bu gönderiyi bayadır

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Şub 06, 2020 10:52 am

Uyari icin tesekkürler. Bu tür sitelerden yilda 5-6 tane aciliyor, artik takip de etmiyoruz. Sloganlari vs de ayni oluyor hatta. Bizim danismanlikla gelip, sonra bu sitenin birebir kopyasini yapan arkadasimiz bile olmustu, hatta benim okudugum bölüm fizik oldugu icin kullanici adim Physiker, arkadas siyasal bilimler okuyordu, kendi sitesindeki kullanici adini Politiker yapmisti:) Daha sonra siteyi kapatiyorlar, kapatirken de bize bir ortaklik teklifinde bulunuyorlar mutlaka :)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
KEINEBEGRENZUNG

Mesaj gönderen KEINEBEGRENZUNG » Cum Şub 14, 2020 9:39 pm

Physiker yazdı: Prş Şub 06, 2020 10:52 am Uyari icin tesekkürler. Bu tür sitelerden yilda 5-6 tane aciliyor, artik takip de etmiyoruz. Sloganlari vs de ayni oluyor hatta. Bizim danismanlikla gelip, sonra bu sitenin birebir kopyasini yapan arkadasimiz bile olmustu, hatta benim okudugum bölüm fizik oldugu icin kullanici adim Physiker, arkadas siyasal bilimler okuyordu, kendi sitesindeki kullanici adini Politiker yapmisti:) Daha sonra siteyi kapatiyorlar, kapatirken de bize bir ortaklik teklifinde bulunuyorlar mutlaka :)
Ee taklitler aslını yansıtır demişler :)) Bu arada Goethe B2 sertifikasını aldıktan ben de bu siteden danışmanlık almak istiyorum lisans programı için. Şu an goethe'de B1.3 seviyesindeyim devam ediyorum. Bazı arkadaşlarım işlemlere başlamak için sertifikayı bekleme gibi şeyler söylediler ama ben üniversite başvurularında ve özellikle vize randevusunda B2 sertifikasını göstermek istediğim için sertifikayı elime aldıktan sonra danışmanlık hizmetine başvurmak istiyorum. Bi zaman sıkıntım da yok kış dönemi kayıtlarına yetişmek gibi. Sizce uygun mudur yoksa zaten öncesinde sertifikadan bağımsız işlemler olduğu için erkenden mi başvurmalıyım danışmanlığa? Duyduğum kadarıyla bu işlemlerle daha çok siz ilgilendiğiniz için bi sorma ihtiyacı hissettim amacım sadece sürecin daha kolay geçmesini sağlamak iki taraf açısından da.