Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS Danismanlik Son 3 Ay Vize Basari Orani: %100

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

DS Danismanlik Son 3 Ay Vize Basari Orani: %100

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 05, 2019 12:34 am

11 yildir hic bir yerde reklam vermeden sundugumuz danismanlik hizmetinde bu sene vize basvurularinda basari rekorumuzu kirdik. Gecen yillarda %85-90 araliginda olan vize basari oranimiz son 3 aylik dönemde (Temmuz 2019 dan bugüne kadar) %100 basariyla sonuclandi. Temmuz ayindan bu yana kadar 42 arkadasimiz bizden danismanlik alip, vize basvurusu yapti ve vizelerini aldilar. 2 kisinin basvurusu henüz sonuclanmadi.

Bunda tabiki basarinin yarisi bizim yarisi danismanlik alan arkadaslarimizin. Onlara da burdan tekrar tesekkür ediyorum ve Almanya daki egitim hayatlarinda basarilar diliyorum.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Re: DS Danismanlik Son 3 Ay Vize Basari Orani: %100

Mesaj gönderen Informatiker » Sal Kas 05, 2019 3:21 am

Tebrikler abi. Sasirilacak birsey degil. Zamaninda senden aldigim danismanlik sayesinde problemsiz , pürüzsüz Almanya'ya gelmistim. Benden sonrada bircok genc kardesimizin , arkadasimizin önünü actin. Milletin cebini sömüren onlarca danismanlik firmasi varken , en iyi bilgiyle cüzi miktarda fiyatla hayatlarina yeni bir sayfa acmalarina yardimci oldun. Hakkin ödenmez. Deutschstudent adli bilgi hazinesinin kralisin :D tekrardan tebrikler.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Kas 06, 2019 3:26 pm

Informatiker yazdı: Sal Kas 05, 2019 3:21 am Tebrikler abi. Sasirilacak birsey degil. Zamaninda senden aldigim danismanlik sayesinde problemsiz , pürüzsüz Almanya'ya gelmistim. Benden sonrada bircok genc kardesimizin , arkadasimizin önünü actin. Milletin cebini sömüren onlarca danismanlik firmasi varken , en iyi bilgiyle cüzi miktarda fiyatla hayatlarina yeni bir sayfa acmalarina yardimci oldun. Hakkin ödenmez. Deutschstudent adli bilgi hazinesinin kralisin :D tekrardan tebrikler.
Tesekkürler sagolasin. Senin gibi üyelerinde kiymetini bilmeye calisiyoruz. Sadece Almanya ya gelene kadar burda soru soran degil, geldikten sonra da burda edindigi bilgileri yeni gelecek olanlara aktaranlari takdir ediyoruz. Tabiki 2-3 yildir üyeyim, istedigim sekilde hareket ederim, bu kisinin cevabini begenmedim, onu engelleyin silin diyenlere de ayri bir parantez aciyorum. Mesaj gerekli yerlere ulasmistir umarim. ;)
www.deutschstudent.com

rozva

Mesaj gönderen rozva » Çrş Kas 06, 2019 4:14 pm

Tebrik ederim. Deutschtudent ailesi olarak, insanların hayalleriyle oynamak suretiyle paralarını cukkalayan piyasadaki "Greencard Hüseyin"lerden bağımsız olarak sektörde adeta güneş gibi parladığınızı söylemeliyim. Eğitim amaçlı Almanya'ya gelmek isteyip de sosyal medya üzerinden benimle temasa geçen ve bunun yanında danışmanlık tavsiyesi almak isteyenleri direkt size yönlendiriyorum. Tabii bunlardan kaçı sizinle iletişime geçti bilemem :) .

emrkrn123

Mesaj gönderen emrkrn123 » Prş Kas 07, 2019 12:06 am

Ben Almanyaya gelmeye karar verdigim sirada bu siteden hic haberim yoktu.Bir danismanlik firmasiyla anlastiktan daha sonra bu siteyi ögrendim.Ve o kadar para vermeme ragmen danismanliktan almadigim faydayi bu forumdan aldim ve su anda danismanimin degil kendi basvurdugum okulda okuyorum. :D Keske daha önce bu siteden haberim olsaydi. Tebrik ederim umarim böyle devam eder.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 11, 2019 1:11 pm

rozva yazdı: Çrş Kas 06, 2019 4:14 pm Tebrik ederim. Deutschtudent ailesi olarak, insanların hayalleriyle oynamak suretiyle paralarını cukkalayan piyasadaki "Greencard Hüseyin"lerden bağımsız olarak sektörde adeta güneş gibi parladığınızı söylemeliyim. Eğitim amaçlı Almanya'ya gelmek isteyip de sosyal medya üzerinden benimle temasa geçen ve bunun yanında danışmanlık tavsiyesi almak isteyenleri direkt size yönlendiriyorum. Tabii bunlardan kaçı sizinle iletişime geçti bilemem :) .
Tesekkürler:)
www.deutschstudent.com