Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

türkiyeden önlisans çocuk gelişimi mezunu almanya da anaokulu eğitmeni olarak çalışabilir mi?

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
mahpeyker

türkiyeden önlisans çocuk gelişimi mezunu almanya da anaokulu eğitmeni olarak çalışabilir mi?

Mesaj gönderen mahpeyker » Pzt Ara 10, 2018 2:25 pm

mehmet akif ersoy üniversitesinde 2 yıllık çocuk gelişimi programında eğitim gördüm
almanya da bu diplomanın geçerliliği var mıdır?
almanya da bu diploma ile iyi bir almanca bilgisi ile anaokullarında eğitmen olarak çalışabilir miyim?
bilgisi olan arkadaşlardan yanıt bekliyorum

kiss25

Re: türkiyeden önlisans çocuk gelişimi mezunu almanya da anaokulu eğitmeni olarak çalışabilir mi?

Mesaj gönderen kiss25 » Pzt Ara 10, 2018 10:26 pm

2 yillik okul okuyup benim bildigim lisans dahi tamamlanamiyor, en bastan lisansa gitmek gerekiyor. Sizin diplomanizin gecerli oldugunu sanmiyorum.
Arkadaslar ben erkegim =)

mahpeyker

Re: türkiyeden önlisans çocuk gelişimi mezunu almanya da anaokulu eğitmeni olarak çalışabilir mi?

Mesaj gönderen mahpeyker » Çrş Ara 12, 2018 9:00 am

kiss25 yazdı: Pzt Ara 10, 2018 10:26 pm 2 yillik okul okuyup benim bildigim lisans dahi tamamlanamiyor, en bastan lisansa gitmek gerekiyor. Sizin diplomanizin gecerli oldugunu sanmiyorum.
teşekkürler