Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutschstudent Üyelerine Indirimli Tercüme

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Deutschstudent Üyelerine Indirimli Tercüme

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ara 06, 2018 12:08 pm

DeutschStudent ekibi olarak sizlerin Almanya'da egitim süresince hangi zorluklarla karsilastiginizi cok iyi biliyoruz. Bunlardan süphesiz en önemlilerinden biri ekonomik zorluklar.

Bu sebepten, hicbir cikar iliskisi gözetmeksizin, masraflarinizi azaltmaya yönelik girisimlerde bulunmaya devam ediyoruz.

Sadece DeutschStudent üyelerine özel indirim yapacak Istanbul da bir tercüme bürosu ile anlastik.

DeutschStudent üyesiyim demeniz indirimli fiyattan yararlanmaniz icin yeterli.

Sadece Istanbul daki üyelerimiz degil, Türkiye genelindeki bütün üyelerimiz bu imkanlardan faydalanabilirler.

Yeminli tercümanin adresi:

Arya Tercüme
Barbaros Bulvarı
Serencebey Yokuşu No:1
Fırat İş Hanı Kat:4 Daire:31
Beşiktaş, İstanbul
www.aryatercume.com

bilgi@aryatercume.com

Tel: + 90 212 261 20 23
GSM: + 90 538 714 59 93

Iletisimi genelde Ahmed Ulusoy beyle sagliyorsunuz. Maille, telefonla veya whatsupp la kontaga gecebilirsiniz. Istanbul da yasayanlar direk olarak Besiktas daki bürolarina gidebilirler. Istanbul disinda yasayanlar ise whatsupp veya maille kontaga gecebilirler.

Indirimli Fiyatlar:

Lise diploması 180 TL,
Ösym yerleştirme belgesi 180 TL,
Lise transkript 200 TL,
Ösym sınav sonuç puan belgesi 200 TL,

Üniversite Transkript: incelenerek fiyat belirlenecek tahminen her sayfası 200 TL,
diğer belgelere de yine olabilecek en uygun fiyatlar incelenerek belirlenecek.
Ek kopyalar +10'ar TL

Not: Fiyatlar 12.07.2023 Tarihinden Itibaren Güncellenmistir.

Listede olmayan belgeler için de fotoğraf atarak yine uygun fiyat alabilirsiniz

Sehir disindan tercüme islemi yaptirmak isteyenler, tercüme edilecek belgeleri tarayip veya iyi cekilmis net bir fotografi taratip maille gönderebilirler. Orjinal tercümeler size kargo ücretini ödedikten sonra adresinize kargolaniyor.

@Deutschstudent
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

4prometheus

Re: Deutschstudent Üyelerine Indirimli Tercüme

Mesaj gönderen 4prometheus » Cum May 17, 2019 10:52 am

Physiker yazdı: Prş Ara 06, 2018 12:08 pm DeutschStudent ekibi olarak sizlerin Almanya'da egitim süresince hangi zorluklarla karsilastiginizi cok iyi biliyoruz. Bunlardan süphesiz en önemlilerinden biri ekonomik zorluklar.

Bu sebepten, hicbir cikar iliskisi gözetmeksizin, masraflarinizi azaltmaya yönelik girisimlerde bulunmaya devam ediyoruz.

Sadece DeutschStudent üyelerine özel indirim yapacak Istanbul da bir tercüme bürosu ile anlastik.

DeutschStudent üyesiyim demeniz indirimli fiyattan yararlanmaniz icin yeterli.

Sadece Istanbul daki üyelerimiz degil, Türkiye genelindeki bütün üyelerimiz bu imkanlardan faydalanabilirler.

Yeminli tercümanin adresi:

Arya Tercüme
Barbaros Bulvarı
Serencebey Yokuşu No:1
Fırat İş Hanı Kat:4 Daire:31
Beşiktaş, İstanbul
www.aryatercume.com

bilgi@aryatercume.com

Tel: + 90 212 261 20 23
GSM: + 90 538 714 59 93

Iletisimi genelde Ahmed Ulusoy beyle sagliyorsunuz. Maille, telefonla veya whatsupp la kontaga gecebilirsiniz. Istanbul da yasayanlar direk olarak Besiktas daki bürolarina gidebilirler. Istanbul disinda yasayanlar ise whatsupp veya maille kontaga gecebilirler.

Indirimli fiyatlar:

Lise Diplomasi 20 TL
ÖSYM Tercih Sonuç belgesi 20 TL
Transkript: Sayfa basi 25 TL
Lisans diploması: 20 TL

Ayrica birden fazla nüsha icin kase basi sadece 5tl ekstra ücret aliniyor. Örnegin lise diplomasindan 3 adet tercüme ettirirseniz toplamda 3 tercüme icin 30 TL ödüyorsunuz.

Sehir disindan tercüme islemi yaptirmak isteyenler, tercüme edilecek belgeleri tarayip veya iyi cekilmis net bir fotografi taratip maille gönderebilirler. Orjinal tercümeler size 10-12 tl civarinda bir ücretle adresinize kargolaniyor.

@Deutschstudent
Bu bilgiyi çok geç görmenin üzüntüsü içerisindeyim, sadece tercüme işlemi için (2 diploma ve 1 ÖSYM belgesi) 350TL para verdim. Ve bu çeviriyi yaptırdığım Noter yeminli tercüman bana şöyle dedi;

" Benim çevirdiğim bu diplomalar ve ÖSYM belgesini notere gidip onaylatıp, apostile yapmana gerek yok. Bizim yaptığımız tercüme Almanya'da kabul görüyor, yeterli..."

Bu bilgi gerçekten doğru mu yoksa, adam yanlış mı biliyor? Çünkü aksi takdirde notere 450TL daha vermem gerekecek :cry:

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ara 09, 2019 12:13 am

Güncel evet.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Nis 22, 2020 4:17 pm

Arkadaslar lütfen konu disi sorularinizi bu baslik altinda sormayin. Yeni baslik acabilirsiniz hatta evrak hazirlamayla ilgili tam 1600 tane konu basligi var oralarda sorabilirsiniz.
www.deutschstudent.com

herrkilicaslan

Mesaj gönderen herrkilicaslan » Cum May 15, 2020 8:06 pm

Bizzat tercüme ettirmiş biri olarak yazıyorum.
Fiyatlar güncel, çok uygun ve Ahmed Bey oldukça hızlı. Bu faydalı çalışma için Deutschstudent'a tekrar tekrar teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 25, 2021 2:52 pm

Bugünden itibaren fiyatlarda degisiklik olmustur. Degisiklikler yukarda düzenlendi.
www.deutschstudent.com

devletamca

Mesaj gönderen devletamca » Prş Eyl 30, 2021 2:14 pm

Biraz meşgul olduklarından dolayı 1 hafta sürdü sonuç belgemi ve lise diplomamı çevirmem fakat Ahmed Bey’in profesyonelliğine hayran kaldım. Herkese tavsiye ederim belgelerinizi gönül rahatlığıyla tercüme ettirebilirsiniz.

feyzaco

Mesaj gönderen feyzaco » Sal Haz 27, 2023 1:36 am

Merhaba. Hala geçerli mi bu indirim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Haz 27, 2023 1:24 pm

feyzaco yazdı: Sal Haz 27, 2023 1:36 am Merhaba. Hala geçerli mi bu indirim?
evet
www.deutschstudent.com