Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Freiburg- Dsh

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Arin

Freiburg- Dsh

Mesaj gönderen Arin » Sal Kas 20, 2018 6:13 pm

Arkadaşlar merhaba, Aranızda daha önce Uni Freiburg'ta Dsh'ya giren oldu mu? Sınava girmemi önerir misiniz?

kenkogs

Re: Freiburg- Dsh

Mesaj gönderen kenkogs » Sal Kas 20, 2018 10:49 pm

ben girdim kısaca söyliyim hören çok kolaydı. text konusu da bilakis öyle. fakat lesen ve grammatigin zorlugu ortalamanın üzeriydi. hiç karşılaşmadadığım soru stiliydi. o yüzden dsh 1 alabildim. girip girmemek sana kalmış.

Arin

Mesaj gönderen Arin » Cum Kas 23, 2018 11:07 am

kenkogs yazdı: Sal Kas 20, 2018 10:49 pm ben girdim kısaca söyliyim hören çok kolaydı. text konusu da bilakis öyle. fakat lesen ve grammatigin zorlugu ortalamanın üzeriydi. hiç karşılaşmadadığım soru stiliydi. o yüzden dsh 1 alabildim. girip girmemek sana kalmış.
cevap için çok teşekkürler, girmeye karar verdim. Acaba lesen ve grammatiği biraz açıklayabilir misin ? çok yardımcı olur benim için ona göre çalışayım.
Normalde ki soru tarzı dışında ne tarz sorulara hazır olmalıyım?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 26, 2018 6:24 pm

Arin yazdı: Cum Kas 23, 2018 11:07 am cevap için çok teşekkürler, girmeye karar verdim. Acaba lesen ve grammatiği biraz açıklayabilir misin ? çok yardımcı olur benim için ona göre çalışayım.
Normalde ki soru tarzı dışında ne tarz sorulara hazır olmalıyım?
Zorluk veya kolaylik kisiye göre degisir. Hic üniversitenin gecmis yillarda yaptigi bir dsh sinavini inceledinmi?

http://dsh.de/dsh-beispiele-2
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com