Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ginsheim-Gustavsburg

Hessen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
helennpeanuts

Ginsheim-Gustavsburg

Mesaj gönderen helennpeanuts » Pzt Mar 02, 2015 1:04 am

Merhabalar,

Bu sehre tasiniyorum, herhalde orada bulunan yok aranizda. Olur da birisi tasinir diye buraya yazayim dedim, tanisir gorusuruz belki :D.

Su ana kadar ogrendiklerim;

- Yaklasik 16,000 nufuslu bir sehir, baya ufak yani. Ama ilk gorunuste baya sevimli ve sakin. Her yere bisikletle gidilebilir sekilde ufak, oyle diyeyim.

- 2 adet Burgerburo bulunuyor sehirde, 1x Gustavsburg, 1x Ginsheim. Bulundugunuz adrese en yakin olana gidip Ummeldung yapabilirsiniz. (Googlemaps\'ten bakabilirsiniz)

- S8 ve S9 ile Mainz-Bischofsheim-Bhf istasyonundan sehre ulasilabiliyor. Daha guneye gitmek isterseniz yarim saatte bir kalkan iki otobus hatti var.

- Bu sehre bagli olan Auslaenderbehorde Groß-Gerau\'da bulunuyor. Yil sonunda gidecegim onlara uzatma yapmak icin. Izlenimlerimi paylasirim burada.

Henuz bunlar var bildigim, tasinip da daha da tanidigimda sehri buraya ekleme yaparim.
Lutfen ozel mesaj atmayin.

Bitte keine PNs.