Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Hamburg eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
tasido

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen tasido » Pzt Tem 09, 2012 10:10 pm

Merhaba arkadaslar,sorum biraz uzun, sabirla okumanizi rica ediyorum :)
Suan istanbul universitesinde okumaktayim 3.sinif bitti seneye son yilim olacak,ve ben okul bitiminde almanyada yuksek lisans yapmak istiyorum,bunun icin koln universitesi ile yazistim 2.50 ve uzeri not,birde B1 dil sertifikasi istiyor...bu sene basinda GEOTHE INSTUT\'ta kursa basladim.suan A1 dil sertifikasini aldim,yalniz burda hem okul,hem almanca dil ursu,hem is zor geliyor biraz...ben bu sene okulu dondurup bir yil dil egitimi almak istiyorum,dondugumdede okulu bitirip bir sonraki sene master icin tekrardan almanyaya gitmek istiyorum...

1)Okulu dondurup gitmem bana avantaj mi dezavantaj mi ?
2)A1 sertifikam bana vize gorusmelerinde arti getirir mi ?
3)Hamburg da akrabalarim var kalacak yerim var,o yuzden hamburda iyi bir dil okulu var mi ve fiyati uygun olacak:) ?
4)Almanyadaki birinin bana sponsor olmasi mi iyi yoksa,bloke hesap mi ?
5)Ayrica gecen yil avusturya ve hollanda olmak uzre 2 kez schengen vizesi alip yurtdisina ciktim,bunun avantaji olurmu

BU konuda yardimci olursaniz sevinirim,Simdiden tesekkurler ....

ekn_oky

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen ekn_oky » Sal Tem 10, 2012 12:02 am

Sahsi fikrim... bence okulu dondurup gitme,orda devam et.vize gorusmesinde sertifika tabiki arti olur.bloke hesap daha iyi.daha once yurtdisi ozellikle avrupa deneyimleri isini kolaylastirir

tasido

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen tasido » Sal Tem 10, 2012 12:11 am

[quote]mehmetozkan89 tarafindan yazilan metin:

Sahsi fikrim... bence okulu dondurup gitme,orda devam et.vize gorusmesinde sertifika tabiki arti olur.bloke hesap daha iyi.daha once yurtdisi ozellikle avrupa deneyimleri isini kolaylastirir[/quote]

orda devam etme fikrini bende dusundum,dedigim gibi henuz mezun degilim,birde dil sertifikam A1,universite B1 istiyor,suan o bende mevcut degil ....

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Tem 10, 2012 1:09 am

Hic sertifika istemeyen okullar da var ama senin yerin de olsam okulu burda bitiririm en az a2 ile de mastera giderim.

Hamburgda dil kursu fiyatlari maalesef yuksek ben 495 euroya bulmustum 6 haftalik bir kur fiyati.

ekn_oky

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen ekn_oky » Sal Tem 10, 2012 1:17 pm

valla dostum kabuller konusunda sitenin danismanligini kullanmani tavsiye ederim en azindan dogru yonlendirme ile sorun yasamadan en azindan sartli kabul alirsin

memo

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen memo » Sal Tem 10, 2012 8:21 pm

Hamburga gelirsen dil kursu konusunda yardimci oluruz hocam.

nonearthling

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen nonearthling » Cum Eyl 06, 2013 10:45 pm

Arkadaslar bu ay ortasinda hamburg da olacagim.uns malesef doluymus yedek listeye yazariz dediler.bildiginiz onerebileceginiz dil kurslari var mi?ptesi mutlaka bir kursa karar kilmam lazim.rahlsted civarina gidecegim. :|
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

irhemt

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen irhemt » Cmt Eyl 07, 2013 3:33 am

dedigin gibi uns dolu. Bende uns ye gidiyorum ve bize de 2 hafta once 3 dun icinde kayit olmazsaniz bir sonraki kurs icin size yer konusunda garanti veremeyiz demislerdi. Hauptbahnhoft un orda tam merkezde konum olarak cok guzel bir dil kursu vardi ama kalitesi konusunda birsey diyemem. Berlitz kursun adi aklinda bulunsun ama uns ye gelebilseydin senin icin daha iyi olurdu 6 haftada 150 saat hic bir kurs vermiyor maalesef.

nonearthling

HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen nonearthling » Cmt Eyl 07, 2013 12:06 pm

Tesekkurlee.inceleyecegim.baska onerisi olanlarinda onerilerini bekliyorum.
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

akınkuzgun

Re: HAMBURG\'DA DIL OKULU

Mesaj gönderen akınkuzgun » Çrş Oca 03, 2018 11:14 pm

hamburgda önerebileceğiniz bir dil kursu var mı ?
8-) 8-) 8-)