Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

berlinde dil kurslari

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
mushfiq69

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen mushfiq69 » Cmt Kas 17, 2012 11:25 pm

arkadaslar merhaba .ben bakude oturuyorum. berlinde almanca okumak istiyorum.ben berlinde bir dil kusu buldum. kurs bilet parasi dahil 1200 eurodur. sizce pahalimidir? pahaliysa nasil munasib fiyat kurs bulabilirm.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Kas 18, 2012 3:51 am

Selamlar mushfiq69 , aramiza xos gəldin Baku\'den. :)

Almanya\'da dil kurslari ortalama 500 Euro\'dur ve bir kur yaklasik olarak 2 - 2.5 ay surer.

Bilmek istedigim , Baku\'den Berlin\'e ucak biletleri kac para normalde ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mushfiq69

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen mushfiq69 » Pzr Kas 18, 2012 12:50 pm

bakuden berline ucak bileti yaklashik 500-600 euro\'dur.

mushfiq69

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen mushfiq69 » Pzr Kas 18, 2012 9:27 pm

Turkiyeden berline ucak bileti kac para ? bilen varsa yardim etsin lutfen.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 19, 2012 12:31 am

[quote]mushfiq69 tarafindan yazilan metin:

Turkiyeden berline ucak bileti kac para ? bilen varsa yardim etsin lutfen.[/quote]

hic pegasus, sun express, thy, lufthansa, germanwings gibi sitelerin sayfasindan bakmayi dusundunmu?

Bilet fiyatlari tarihe gore ve nerden uculduguna gore degisir.

mushfiq69

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen mushfiq69 » Sal Ara 04, 2012 9:14 pm

berlinde 1 yillik kurs ucreti ne kadardir? bilmek istiyorumm menim icin onemli.

pardon

berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen pardon » Çrş Ara 05, 2012 12:10 am

http://www.hartnackschule.de/
burdan bakabilirsin bu dil kursunun fiyatlarina.

Oersan

Re: berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen Oersan » Çrş Oca 04, 2017 2:36 pm

Hartnackschule ucuzda. Oraya giden arkadaslar cok tavsiye etmiyorlar.
almancayi iyi ögrenmek istiyorsan kaliteli dil kurslarina gitmeni tavsiye ediyorum. Örnegin: did deutsch-institut Berlin, SprachAcademy Berlin, F+U Berlin Academy of Languages ....

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Prş Oca 05, 2017 12:24 am

die deutschule iyi bende oaraya kayıt oldum

rbayrakoglu

Mesaj gönderen rbayrakoglu » Pzt Nis 17, 2017 9:00 am

herr_sieben yazdı:die deutschule iyi bende oaraya kayıt oldum
sınıflar kaç kişilik. FB sayfasında oldukça pozitif yorumlar var. (negatiflerde var) FB sayfasını okuduğumda sınıflar 14-18 kişilik. rakipleri 8 kişilik. 4-5 kişilik okullar bile var.
kalabalık hem dezavantaj hem avantaj. sınıfın mevcudunun az olması arkadaş grubu oluşturmaya engel 1 yönü ile ben kalabalık sınıfı tercih ederim. . yorumunuz ne olur.

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Pzt Nis 17, 2017 10:16 am

rbayrakoglu yazdı:sınıflar kaç kişilik. FB sayfasında oldukça pozitif yorumlar var. (negatiflerde var) FB sayfasını okuduğumda sınıflar 14-18 kişilik. rakipleri 8 kişilik. 4-5 kişilik okullar bile var.
kalabalık hem dezavantaj hem avantaj. sınıfın mevcudunun az olması arkadaş grubu oluşturmaya engel 1 yönü ile ben kalabalık sınıfı tercih ederim. . yorumunuz ne olur.
kardeşim suan basladım kursa ama niye yalan sööylim bu kurumu tavsiye etmem baska kurslara bak cok yavas ve yüzeysel işleniyo hersey ama tinede sen bilirsin
bol şans

germanur

Mesaj gönderen germanur » Pzt Nis 17, 2017 12:37 pm

merhaba ben berlindeyim benim her levelim 2 ay sürüyor fakat bir arkadaşım yoğun bir kursa gidiyor ve her level bir ayda bitiyor ücreti 600 euro

rbayrakoglu

Mesaj gönderen rbayrakoglu » Pzt Nis 17, 2017 3:06 pm

germanur yazdı:merhaba ben berlindeyim benim her levelim 2 ay sürüyor fakat bir arkadaşım yoğun bir kursa gidiyor ve her level bir ayda bitiyor ücreti 600 euro
duyduğum en yüksek ücret.. hangi kurs sizinkisi ...B1 düzeyinde olmak istiyorum ben. toplamda 3200 eu yapar. +barınma vb. oy oy oy.
ben üniversite değil çalışmak için istiyorum gerçi. 5-10 yıl almanyada yaşayıp A1-A2 alamamış türk olmak doğru değil.
En son rbayrakoglu tarafından Pzt Nis 17, 2017 3:15 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

rbayrakoglu

Mesaj gönderen rbayrakoglu » Pzt Nis 17, 2017 3:11 pm

herr_sieben yazdı:kardeşim suan basladım kursa ama niye yalan sööylim bu kurumu tavsiye etmem baska kurslara bak cok yavas ve yüzeysel işleniyo hersey ama tinede sen bilirsin
bol şans
tüm okulların sayfalarına giriyorum olumlu yazan çok diğeri aynı okula, sadece suriyeli göçmenler var diyor, diğerini beğenmiyen başkası begeniyor hatta herkesi begendiği okulda düştüğün hoca kötü oluyor..
fazlası ile şans işi gibi.. belkide 1 kursa başlayıp beğenmeyince başka kursa zıplamak en mantıklısı..

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Pzt Nis 17, 2017 3:30 pm

F+U Berline giden var mı acaba?

rbayrakoglu

Mesaj gönderen rbayrakoglu » Pzt Nis 17, 2017 3:47 pm

zombiebat yazdı:F+U Berline giden var mı acaba?
http://www.fuu-berlin-languages.com/gru ... prache_daf ucuz olmayanlardan biri.. bende bugun onu araştırıyordum.

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Pzt Nis 17, 2017 4:26 pm

rbayrakoglu yazdı:http://www.fuu-berlin-languages.com/gru ... prache_daf ucuz olmayanlardan biri.. bende bugun onu araştırıyordum.
konaklama ayarlıyor diye mecbur ona kayıt yaptırdım biraz tuzlu oldu ama kaliteli mi bakalım hiç yorum görmedim forumda genelde Heidelberg'e gidenler var

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Pzt Nis 17, 2017 8:16 pm

baya tutlu kardeşim emin misin oaraya gitmeye yüzlerce yer var berlinde neuköln den uzakdur diger yerler bence daha iyi niye diyeceksin orası cok merkezi bir ker ve pahalı oluyor kardeşim bence dıstada olsa bi s-bahn yada u bahn la gidebilecegin öesafelerede bak orası cok önemli yani türkiyedeki gibi saattlerce yollarda gecmiyo belli güzergahlarda rahat gidip egelebilirsin yani uzak olasada dil kursun sııntı yasamassın
bol şans

rbayrakoglu

Mesaj gönderen rbayrakoglu » Pzt Nis 17, 2017 8:29 pm

herr_sieben yazdı:baya tutlu kardeşim emin misin oaraya gitmeye yüzlerce yer var berlinde neuköln den uzakdur diger yerler bence daha iyi niye diyeceksin orası cok merkezi bir ker ve pahalı oluyor kardeşim bence dıstada olsa bi s-bahn yada u bahn la gidebilecegin öesafelerede bak orası cok önemli yani türkiyedeki gibi saattlerce yollarda gecmiyo belli güzergahlarda rahat gidip egelebilirsin yani uzak olasada dil kursun sııntı yasamassın
bol şans
Tr ehliyeti almanyada 6 ay geçiyor.minik ucuz 1araç yada motor işi çözer

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Pzr May 07, 2017 8:31 pm

f+u academy of languages berline başladım deneyimlerimi yazayım dedim

okulde eğitim idare eder öğretmen iyi, istediğin zaman seviyene göre sınıf değiştirebiliyosun
konaklama rezalet internet bozuk 1 haftadır yapacaz dediler yapmadılar, geldiğimde her yer leş gibiydi onuda söyledim birebir temizlikçiye de söyledim yinede her yeri tam temizlememiş, rhinstrassedeki binalarda kalıyorum 30-40dk sürüyor okula varmak apartman dairesinin odalarını bölüp öğrencilere veriyolar yanımda kimse yok şuan öteki dairelerde ne halt olduğu belli olmayan insanlar var yüksek sesle müzik dinliyolar pazar günleri bile.

yani tavsiye etmem eğer benim gibi konaklama bulamadı ve mecbur kaldı iseniz düşünebilirsiniz anca tabi buna konaklama denir ise