Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursu

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
ataberkkivilcim

Dil Kursu

Mesaj gönderen ataberkkivilcim » Cmt Şub 03, 2018 12:35 am

Arkadaşlar Berlin'de dil kursu ayarlayacağım fakat bir konuda kararsız kaldım.Berlin'e gidip adamlarla yüz yüze görüşüp mü kursu ayarlayayım(vize sıkıntım yok),yoksa buradaki danışmanlık firmalarına mı başvurayım?

İlay

Re: Dil Kursu

Mesaj gönderen İlay » Cmt Şub 03, 2018 11:04 am

ataberkkivilcim yazdı: Cmt Şub 03, 2018 12:35 am Arkadaşlar Berlin'de dil kursu ayarlayacağım fakat bir konuda kararsız kaldım.Berlin'e gidip adamlarla yüz yüze görüşüp mü kursu ayarlayayım(vize sıkıntım yok),yoksa buradaki danışmanlık firmalarına mı başvurayım?
Eger kalacak yer ve para sıkıntın olmayacaksa git ama bazen dil kursumuz dolu gibi şeyler diyebilirler o yüzden önden bı mail at bence sen

ataberkkivilcim

Mesaj gönderen ataberkkivilcim » Cmt Şub 03, 2018 3:07 pm

Mayıs'ta dil kursuna başlamayı düşünüyorum Mart 15 gibi gitsem geç mi olur sence?

İlay

Mesaj gönderen İlay » Cmt Şub 03, 2018 5:42 pm

ataberkkivilcim yazdı: Cmt Şub 03, 2018 3:07 pm Mayıs'ta dil kursuna başlamayı düşünüyorum Mart 15 gibi gitsem geç mi olur sence?
Hayır tabiki geç olmaz da gitmeden önce bı araştır çünkü bazen Mayıs'ta başlatmayip Haziran'da baslatabilirler ve döluluğünü öğren bazen dil kurslarında hiç yer kalmıyor on kayıt olursa mailden sorup onu da yapabilirsin hani en azından işin garanti okur :)