Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Berlin

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
EKYlmaz

TU Berlin

Mesaj gönderen EKYlmaz » Pzt Eyl 04, 2017 8:12 pm

Merhaba Arkadaşlar.
TU Berlinden Wirtschaftsingenieurwesen bölümünden master için kabul aldım. Sitedeki makalede Üniversite harç ücreti alınmıyor diye yazıyordu fakat bana gelen Zulassungsbescheid da 1 sömetr için bankaya 306,99€ yatırmamı söylemişler. Bu harc ücreti yenimi geldi acaba? Cevaplarınız için teşekkürler.

EKYlmaz

Re: TU Berlin

Mesaj gönderen EKYlmaz » Sal Eyl 05, 2017 3:04 pm

Öncelikle hayırlı olsun. Bir kaç yerde harç ücreti (sömestr kart vs. için) alınmıyor diye duydum. Hatta üni-assist benden başvuru parası bile almadı. Sanırım durum değişti artık. bir de müsaitsen kayıt sırasında istenen belgeler ile ilgili bir kaç soru sorabilir miyim?

EKYlmaz

Re: TU Berlin

Mesaj gönderen EKYlmaz » Çrş Eyl 06, 2017 11:57 am

uygar yazdı: Çrş Eyl 06, 2017 9:57 am tabi ama ben de çok bakmadım henüz :D pm at istersen numaranı vs oradan konusalım
pm kalktı galiba siteden ama iyi olur e-mail adresimi vereyim daha rahat olur. e.kutay_ylmz2@hotmail.com. Bana mail atarsan sevinirim :D