Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

wg

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
acaba

wg

Mesaj gönderen acaba » Pzt Eyl 28, 2009 12:21 pm

merhaba arkadaslar, 15 kasimdan itibaren munih\'de milbertshofen civarinda WG ya da 1-odali bir ev ariyorum. Ayrica 31 yasinda bir doktora ogrencisiyim.Haberdar olanlarin yardimini bekliyorum.Tesekkur ederim.

maniaturk

wg

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Eyl 28, 2009 1:10 pm

Merhaba oncelikle sitemize hosgeldiniz. Sizi de ilerleyen donemlerde bulusmalarimizda gormekten mutluluk duyariz.

Ben milbertshofen civarinda 1 yil kaldim. Su kadar soyleyeyim ki eger butceniz sinirli ise wg ya da ev bulmak gercekten cok zor. Ben bile o kadar arastirdim, yalvar yakar ogrenci isleri bana bir oda verdi aylik 250 euro. Bir oda diyorum. Bu fiyata baska yerlerde ev kiraliyorsun.

Neyse anladigim kadari ile almancaniz yok. Siz butcenizi yazin buraya ben gerekli sitelerden bakabilirim size ona gore...

acaba

wg

Mesaj gönderen acaba » Pzt Eyl 28, 2009 3:49 pm

sevgili maniaturk, aslinda hem almanca hem ingilizce billiyorum.ama hala turkiyedeyim ve 1 kasimdan itibaren munih\'de olacagim. 21 kasim\'a kadar kalacak yerim var. Bu sure icinde de ev bulmak istiyorum. online ev arama sitelerini inceliyorum bir yandan, 450euro\'ya kadar bir yerde kalabilirm. Am Hart ya da Milbertshofen oncelikli tercihlerim. belki bir duyan bilen vardir diye, sorayim istedim. ilgilendigin icin tesekkur ederim.

hohori

wg

Mesaj gönderen hohori » Sal Eyl 29, 2009 12:25 am

arkadaslar ben de iki gun sonra 30.09.2009 munih\'e varmis olucam. Gecici 1-2 haftalik bir yer buldum kendime ama 300 €\'ya kadar bir WG ya da tek odali bir ev arastiriyorum. Yardimci olabilecek olan, duyan bilen varsa cok memnun olurum.

maniaturk

wg

Mesaj gönderen maniaturk » Sal Eyl 29, 2009 2:47 pm

arkadaslar ikinizinde ilk gelince kalacak yerleri varmis. Bende su an biraz yogunum. En iyisi siz gelin. Ben birebir yardimci olayim size...