Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hochschule Munchen hakkinda bilgi ?

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
mtopac68

Mesaj gönderen mtopac68 » Cmt May 30, 2015 6:03 pm

Arkadaslar merhaba ben Insaat muhendisligi ogrencisiyim bu onumuzdeki sene okulum insallah bitiyor ve ben sonrasinda Almanyada master yapmak istiyorum. Universiteleri arastirirken Hochschule \'lara rastladim ve genelde bunlar anladigim kadariyla uygulamali bilimler universitesi olarak geciyor . Ancak munihteki arkadasima bu universiteyi sordum oda bana bunlar tam olarak universite olarak gecmiyor tarzinda birsey soyledi buda benim kafami karistirdi. Benim burdan alacagim bir master diplomasi acaba orada benim calismam icin bir yeterliligi yok mu? Yani ben bu hochschule veya Fachhochschule (bunlar ayni seymi onuda bilimiyorum) aldgim master diplomasiyla almanyada muhendis olarak calisabilecekmiyim? yardimlariniz icin tesekkurler.

mtopac68

Mesaj gönderen mtopac68 » Cmt May 30, 2015 11:22 pm

yardiminiz icin cok tesekkurler gercekten cok aciklayici ve yararli bir yazi olmus.

mtopac68

Mesaj gönderen mtopac68 » Prş Tem 02, 2015 9:21 am

Hochschule Munchen Insaat muhendisligi master icin Sartli kabul veriyormu bilgisi olan ?