Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hangi Danismanlik Sirketi ?

Baden-Wurttemberg eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
omeremre

Mesaj gönderen omeremre » Prş Eyl 17, 2015 2:02 pm

Danismanlik sirketlerinden memnun olan gormedim. Ancak danismanlik sirketi olmadan da bu islerin cok zor oldugunu hatta ustesinden gelinemeyecegini soyluyorlar. Danisman sirketsiz bu isi yapan elbette vardir ancak zaman sikintisindan dolayi isleri anlayan ve koordine eden bir yere ihtiyac duyulacagini dusunuyorum. Almanya\'da yuksek lisans icin hangi sirketi onerirsiniz ?

mustifiz

Mesaj gönderen mustifiz » Prş Eyl 17, 2015 2:13 pm

[quote]omeremre tarafindan yazilan metin:

Danismanlik sirketlerinden memnun olan gormedim. Ancak danismanlik sirketi olmadan da bu islerin cok zor oldugunu hatta ustesinden gelinemeyecegini soyluyorlar. Danisman sirketsiz bu isi yapan elbette vardir ancak zaman sikintisindan dolayi isleri anlayan ve koordine eden bir yere ihtiyac duyulacagini dusunuyorum. Almanya\'da yuksek lisans icin hangi sirketi onerirsiniz ?[/quote]
bu site egitim danismanlik yapiyor ama yogunluktan dolayi ara vermislerdi ama eylul sonu mail atarsan bu sitenin mail adresine tekrardan yine danismalik yapmaya basliyabilecegini yazmislardi...

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Prş Eyl 17, 2015 5:38 pm

Tabi ki Deutschstudent Danismanlik.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Cum Eyl 18, 2015 12:15 am

Gazetelerde televizyonlarda hatta google adsense meydanlarini obek obek parsellemis ve abartili soylemleri olan her danismanlik firmasindan. (Evet her danismanlik firmasindan) uzak durun.
Isim vermeden konusalim. Gazetelerde genelde 2-3 firma reklam yapar ve bunlar pek iyi anilmazlar piyasada.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM