Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Karlsruhe teknoloji enstitüsü

Baden-Wurttemberg eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Bumbum

Karlsruhe teknoloji enstitüsü

Mesaj gönderen Bumbum » Pzr Haz 20, 2021 3:56 pm

Arkadaşlar KIT'e lisans için başvuracağım lakin tam olarak hangi belgeleri yollamam gerekiyor bunları bilmiyorum. Başvuru için hangi belgeler lazım ve başvuruyu nereden yapacağım? Galiba son başvuru tarihi 31 Temmuzmuş.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Karlsruhe teknoloji enstitüsü

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Haz 20, 2021 4:35 pm

Bumbum yazdı: Pzr Haz 20, 2021 3:56 pm Arkadaşlar KIT'e lisans için başvuracağım lakin tam olarak hangi belgeleri yollamam gerekiyor bunları bilmiyorum. Başvuru için hangi belgeler lazım ve başvuruyu nereden yapacağım? Galiba son başvuru tarihi 31 Temmuzmuş.
Google'a Karlsruhe Institute of Technology applying yaz.Çıkan sayfada nereden başvurabileceğin,hangi belgeleri isteyeceği vs her şey yazıyor.

Bumbum

Mesaj gönderen Bumbum » Pzr Haz 20, 2021 4:44 pm

Alarech yazdı: Pzr Haz 20, 2021 4:35 pm Google'a Karlsruhe Institute of Technology applying yaz.Çıkan sayfada nereden başvurabileceğin,hangi belgeleri isteyeceği vs her şey yazıyor.
Hocam çok teşekkürler bir de sana vizeyle ilgili bir soru sormuştum

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Haz 20, 2021 6:01 pm

Bumbum yazdı: Pzr Haz 20, 2021 4:44 pm Hocam çok teşekkürler bir de sana vizeyle ilgili bir soru sormuştum
Rica ederim.Sorunu görmüştüm fakat emin olamadığım için maalesef cevap vermedim.

Bumbum

Mesaj gönderen Bumbum » Çrş Haz 23, 2021 5:33 pm

Alarech yazdı: Pzr Haz 20, 2021 6:01 pm Rica ederim.Sorunu görmüştüm fakat emin olamadığım için maalesef cevap vermedim.
Dostum selam, hala KIT'le ilgili kafamda sorular var ve anladığım kadarıyla senin bu konuda bilgin var.
1) KIT'e başvuru online mı oluyo? (Yoksa direkt posta mı)
2) B1 sertifikası yerine katılım belgesi yeterli deniliyor. Benim online eğitimle B1-B2 sertifikam var sayılır mı?

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Prş Haz 24, 2021 11:27 am

1-Kendi sitesi üzerinden.Application portal var görürsün.
2-Sertifika türü tanınıyorsa sıkıntı yok.Dediğin gibi B1 kurs katılım belgesiyle de başvurulabiliyor.