Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

WG dışında kiralanacak daireler

Baden-Wurttemberg eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
selen

WG dışında kiralanacak daireler

Mesaj gönderen selen » Sal Ağu 20, 2019 6:55 pm

Merhaba Arkadaşlar,

stuttgartta arıyorum aslında o yüzden Badenwüttenberg başlığının altında yazıyorum. WG dışında bir ev (küçük) kiralamak istiyorum, hangi internet siteler var ? ben hep wg sitelei biliyorum. =(
Forumda da hiç konusu geçmedi sanırım. Teşekkürler şimdiden =).

NoNick01

Re: WG dışında kiralanacak daireler

Mesaj gönderen NoNick01 » Sal Ağu 20, 2019 7:48 pm

Arama motorunda "1-zimmer wohnung" ve gideceğiniz şehrin ismini yazarak bulabilirsiniz. Zaten ilgili siteler çıkıyor. Öğrenci yurtlarını ise "studentenwohnheim" yazarak bulabilirsiniz.Ayrıca bunların ingilizce karşılıklarını yazarak da sonuçlar alabilirsiniz.

selen

Re: WG dışında kiralanacak daireler

Mesaj gönderen selen » Sal Ağu 20, 2019 10:15 pm

NoNick01 yazdı: Sal Ağu 20, 2019 7:48 pm Arama motorunda "1-zimmer wohnung" ve gideceğiniz şehrin ismini yazarak bulabilirsiniz. Zaten ilgili siteler çıkıyor. Öğrenci yurtlarını ise "studentenwohnheim" yazarak bulabilirsiniz.Ayrıca bunların ingilizce karşılıklarını yazarak da sonuçlar alabilirsiniz.
yok almancam var yani 1 zimmer wohnung değil de hani normal küçük ev gibi (içinde mutfak, küçük salon ve oda olan), arkadaşım için soruyorum, çalışmaya geliyor almanyaya. Fiyatlar pahalı bu siteden bakıyorum immobilienscout24.de acaba benim bilmediğim başka siteler de mi var mı diye sordum aslında