Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Herkese merhaba :)

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
ahmetcanpolatt

Mesaj gönderen ahmetcanpolatt » Prş Oca 08, 2015 10:17 pm

Arkadaslar merhaba ben Ahmet Can.

Kocaeli Universitesi beden egitimi ogretmenligi son sinif ogrencisiyim. Ama besinci senem Kocaeli\'nde :) Okulu uzatmama ragmen derse asinaliktan herhalde ortalamam iyi olacak gibi bakalim :)

Bu sene aklima boyle bir fikir geldi ki su siralar aklimi cok mesgul ediyor. Yukseklisans icin bu basvuru donemlerinde okullara basvuracagim insallah. Forum cok yardimci oldu bana ve kafamda belirmeye basladi cogu sey..

Anilarini paylasan ve nispeten daha fazla tecrubeli kisilere yardimlari ve paylasimlari icin tesekkur ediyorum ve yardimlarinizi da bekliyorum..

Kocaeli\'de ikamet eden arkadaslar varsa tanisip muhabbet etmek isterim. Ayrica Almanca dersi de aliyorum universitede pratik yapmak da guzel olur :)

Hepinize egitim hayatinizda basarilari diliyorum insallah hersey istedigimiz gibi olur.

Selametle...

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Oca 09, 2015 11:09 am

Merhaba,hos geldin, umarim hersey yolunda gider , bol sans.

fatihko41

Mesaj gönderen fatihko41 » Cum Oca 09, 2015 1:46 pm

hosgeldin kardesim aramiza bende kocaelidenim :)