Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Merhabalar

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
proff42

Merhabalar

Mesaj gönderen proff42 » Prş Tem 11, 2013 6:12 pm

Selamin Aleykum Sayin Abim benim adim Suat bu arada hayirli ramazanlar olsun . sizi rahatsiz etmemin bir nedeni var size rahatsizlik veriyorsam da af ola ben 2 yillik makine okuyorum ve 2 agustos ta staj imin bitis tarih i ve ben almanya da egitimimi devam ettirmek istiyorum sizden istirhamim ise ben koln de dil egitimi almak ve egitimimi orda devam ettirmek istiyorum . ( almanca bilmiyorum ) almanya da koln de amcam var ve yaninda kalacagim ben simdiye kadar hic bir danismanlik sirketine guvenemedim ve taaki sizin sayfanizi buluncaya kadar ve sizin gibi kisilik sahibi bir insani buluncaya kadar konulariniz ve cevaplariniz cok dogru ve yardimci bir yaklasim benim acimdan fazlada sizin basinizi agritmak istemiyorum ama ben ne gibi bir yol izlemeliyim ne yapmaliyim dil egitimi icin olsun danismanlik icin olsun . ama ben sizden yardim istiyorum egitimime devam etmek istiyorum bir olay vardir biz insanlarda zaman gectikce cok daha iyi anliyoruz ben okumaktan yana degildim ama egitimimi yukseltmek, ayaklarimin uzerinde durmak, ve kaliteli bir ulke olmasi beni cazip etti . lutfen cevabinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Merhabalar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Tem 11, 2013 6:19 pm

Danismanlik hizmetinden faydalanmak istiyorsan deutschstudent.almanya@gmail.com adresine mail atabilirsin. Onun disinda ilk asamada gerekli butun bilgiler asagidaki linkte yer almakta:

http://www.deutschstudent.de/news.php?readmore=89
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

proff42

Merhabalar

Mesaj gönderen proff42 » Prş Tem 11, 2013 6:32 pm

Mail attim yardimci olacagindan suphem yok insallah benim ve tum arkadaslarim icinde hersey gonlunce olur Saygilar