Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tanisalim..

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
diji

Tanisalim..

Mesaj gönderen diji » Cum Haz 26, 2009 8:47 pm

oncelikle herkese selam

ben fatih izmir-TURKIYE\'DEN

ben mekatronik onlisans mezunuyum daha dogrusu daha bu gun oldum (sadece staj kaldi :)

geri kalan ogrenimimi yurtdisinda tamamlamak istiyorum yogun arastirmalar dogrultusunda

almanyadan daha cazip (almanca ogrenme kismi haric) bir ulke bulamadim bu yuzden almayayi tercih ettim

ayrica tercih sebeplerinin basindada okudugum meslagi ordana daha iyi ogrenebilecegim bi yerin ykluguydu

kisaca bu kadar ilerleyen zamanlarda siteyi baya mesgul edicem zaten :):)

gulcantmn

Tanisalim..

Mesaj gönderen gulcantmn » Cum Haz 26, 2009 10:15 pm

hosgeldin ...eminim sorularin cvp bulucak burada :)

idleboy

Tanisalim..

Mesaj gönderen idleboy » Prş Tem 02, 2009 2:25 am

merhaba arkadaslar ben Ersin BAKACAK tr den
gecen hafta istanbul ticaret universitesi bilgisayar teknolojileri ve programlama bolumunden mezun oldum ve lisans egitimimi almanyada tamamlamak istiyorum ve bilgiye cok acim :) diyebilirim umarim sorularima karsilik bulurum tesekkurler simdiden

der Nordostwind

Tanisalim..

Mesaj gönderen der Nordostwind » Prş Tem 02, 2009 10:38 pm

aramiza yeni katilan arkadaslar hos geldiniz...

deryasiegen

Tanisalim..

Mesaj gönderen deryasiegen » Cmt Tem 11, 2009 3:17 pm

selamlar ben de yeni uyeyim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Tanisalim..

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Tem 11, 2009 4:01 pm

Yeni katilan arkadaslar selamlar ve keyifli forumlar =))

zagreus81

Tanisalim..

Mesaj gönderen zagreus81 » Cmt Tem 11, 2009 9:40 pm

Marmara Universitesi Teknik Egitim Fakultesi Matbaa Ogretmenligi 2004 mezunuyum. Yaklasik 15 aydir Almanyadayim. Dil kursuna devam ediyorum. Dsh verirsem okuyacagiz yuksegini insallah :blu Pyhsiker selam bu arada! ;)

deryasiegen

Tanisalim..

Mesaj gönderen deryasiegen » Pzr Tem 12, 2009 12:14 pm

bu siteyi buldum hayatim degisti:)ne hayirli bi is yapmissiniz arkadaslar ya..

niemand

Tanisalim..

Mesaj gönderen niemand » Cum Ağu 07, 2009 2:03 pm

Herkese merhaba. Ben Yusuf, Sakarya/Turkiye. SITE MUKEMMEL oncelikle belirtmek gerekirse, bilgiler de bir o kadar ozveriyle hazirlanmis.

Sitede bulunma amacim ise lisansimi burada tamamladim Almanyada yuksek lisans dusunuyorum o yuzden arastiriyorum.

Bir kac sorum olacak ilerleyen gunlerde, belki yarindan da yakin bi surede. Simdilik tanisma faslinda sikmiyim sizleri :D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Tanisalim..

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 07, 2009 2:39 pm

hosgeldin niemand ( hickimse ):)

yalniz sorularini universite tanitimlarinda degil de tartisma forumlarinda baslik acarak sorabilirsen yardimci olabiliriz..

mesevim

Tanisalim..

Mesaj gönderen mesevim » Cmt Eyl 12, 2009 10:32 pm

Merhaba herkese;
Adim Mustafa Emre,Bursada yasiyorum uludag universitesi makine muhendisligi mezunuyum.Yuksek lisansi almanyada yapmayi planliyorum.Siteniz gercekten bilgi deryasi.tebrik ederim:alkis.Herkese basarilar:ap

burak tan

Tanisalim..

Mesaj gönderen burak tan » Pzr Eyl 13, 2009 1:28 pm

Merhabalar oncelikle :D Ben Burak Tan buraya yazmadan once sorularimi sormustum sitede sag olsun yonetici arkadaslar bana yardimci oldular:D Lise 4 ogrencisiyim bu sene maglum OSS var.Turkiye\'de eczacilik dusunuyordum fakat nedense birden Yurtdisi sevdam cikti Almanya ozellikle diye arastirirken bu siteyi buldum ama iyikide bulmusum:D Tek kelimeyle Mukkemmelsiniz :alkis

slnslnsln

Tanisalim..

Mesaj gönderen slnslnsln » Pzr Eyl 13, 2009 8:53 pm

selam
ben ingilizce tercumanlik son sinif ogrencisiyim ve buraya almanyada yuksek lisans olanaklarini arastirabilmek icin kaydoldum
umarim bilgi edinebilirm

deryasiegen

Tanisalim..

Mesaj gönderen deryasiegen » Pzr Eyl 13, 2009 9:05 pm

sitemize hosgeldiniz,eminim sizler de bizim gibi sorulariniza cevap bulacaksiniz.

burak tan

Tanisalim..

Mesaj gönderen burak tan » Pzt Eyl 14, 2009 2:33 pm

Ben buldum bile :D

ARctica

Tanisalim..

Mesaj gönderen ARctica » Pzt Eyl 21, 2009 10:04 am

Merhaba arkadaslar adim Furkan buradaki cogunluk gibi ben de almanya yolcsuyum insallah:D Akcayda oturuyorum EAL son sinif ogrencisiyim ;Ingolstadtta akrabalarim var Munihte isletme okumak istiyorum tabi bu ilk tercihim. Herkese iyi sanslar.
Kurucu ve yonetici arkadaslara tesekkurler gercekten guzel bir site olmus ortalikta bu kadar yalan yanlis bilgiler dolasirken dogrulari tartismak guzel.

hohori

Tanisalim..

Mesaj gönderen hohori » Sal Eyl 29, 2009 1:52 am

Merhaba ben YTU\'de Elektrik Muhendisligi 3. sinif ogrencisiyim. bu sene Munih Teknik\'te olucam. universitedeki bazi akademisyenlerle de YTU paydali baglantilar kurabilme sansim var master icin de kapiyi aralamayi dusunuyorum bu sene.

Erasmus\'la ilk munih ziyaretimde konaklama, yasam ve bilimum konuda yardim bulmak umuduyla araniza katildim. Guzel bir platform kurulmus emegi gecen herkese tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Tanisalim..

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Eyl 29, 2009 5:03 am

Yeni katilan arkadaslar hosgeldiniz ve keyifli forumlar.. -)

henrymorgan

Tanisalim..

Mesaj gönderen henrymorgan » Pzr Ara 18, 2011 5:12 pm

selam arkadaslar. siteye yeni katilmadim.1.5 yildir siteyi inceliyorum ve oldukca yardimci oluyor buradaki bilgiler. bu yil ozel bir universitede burslu matematik bolumunu kazandim. su an bu universitede ingilizce hazirlik bolumune devam ediyorum. aslinda buraya gelmeden once amacim bu okulda devam etmek degildi. aslinda egitimimi almanya da surdurmek istiyordum. ancak simdi bir ikilem icerisindeyim. buradaki sartlarim oldukca guzel.aylik 375 lira burs ve ucretsiz yurt hakkim var. yurttan ayrilirsam 275 lira da kira yardimi alabilirim. yaz okulu burslu ogrenciler icin ucretsiz ve eger cift ana dal yapmak istersem o programin ucretini de odemeyecegim. lakin almanya da okumak benim hayalim. burada sahip oldugum imkanlar cok guzel evet. ama bir yandan da gitmem gerekiyor. bu konuda degerli yorumlarinizi esirgemeyin lutfen :) bu imkanlari birakip almanya macerasinin artilari mi daha fazla olur eksileri mi.bu arada daha once bir takim sorunlardan dolayi bir univ. den atildigimi diger okuldan da ayrildigimi belirtmek isterim :) ( dusunmekten uykularim kaciyor artik bu meseleyi )
the more ekmek, the more kofte :P

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Tanisalim..

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Ara 18, 2011 7:57 pm

merhaba.eger aldigin egitimden memnunsan ve seni tatmin ediyorsa lisansi bitirip mastera almanya ya gelmeni tavsiye ederim ben ;)