Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tanisalim..

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: Tanisalim..

Mesaj gönderen dabadee » Cum Eyl 13, 2019 10:57 pm

furkanbayrakli yazdı: Cum Eyl 13, 2019 11:44 am 2008'de açılmış bu başlık ve geçen seneden beri kimse birşey yazmamış.
İlerde bir gün Allah izin verir de Almanya'da olursam bu sayfaya geri dönüp vay be zaman ne çabuk geçiyor demek için bu satırları yazıyorum:)
İnşallah vizem çıkar. Amin.
11 yıllık konuyu hortlatmak nedir yav :lol:

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Tanisalim..

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 09, 2019 11:23 pm

Physiker yazdı: Sal Eki 07, 2008 6:21 pm once kendinizini tanitsaydiniz beyefendi..

orda almanya ya girerken havaalaninda soguk yuzlu, yesil elbiseli alman polisleri gibi niye geldin lenn diye sormakla olmazB)

haci suraya bi kac smile daha ekle la..:D
Sitemiz 11. yilina girdi. Simdiye kadar bu forumda yaklasik 29 bin yorum yazmisim ve ilk mesajimi tekrar paylasiyorum 11. yil serefine. Zaman cok cabuk geciyor, özellikle Almanya ya egitim icin gelenlere tavsiyem zamaninizi ve enerjinizi cok iyi kullanin. 25 yasindayken kanimiz kayniyormus demekki, ne cok emoji kullaniyormusum :ugeek:
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com