Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Transkript/ Notlar

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Bekop

Transkript/ Notlar

Mesaj gönderen Bekop » Çrş Ağu 10, 2022 12:11 pm

Arkadaşlar merhaba,

Üniversiteye notlarımı yollamıştım ama onlar kabul etmedi. Notlar, ismin, dersler nerede diye yazdılar.
IMG_20220810_114602.jpg
Bu transkript değil mi?

Boyalı alan derslerin yazıldığı alandır.

beratbiber

Re: Transkript/ Notlar

Mesaj gönderen beratbiber » Çrş Ağu 10, 2022 2:31 pm

Okulunuzdan aldığınız transkript bu ise neden kabul edilmemiş anlamadım, çünkü standart bir belge veriliyor zaten. Aklıma gelen iki şey var, birincisi transkriptte bölümünüzün not sistemini açıklayan kısa da olsa bir bölüm olmaması, ikincisi de ıslak imzalı ve mühürlü olmaması. Onun dışında kapadığınız yerde gerçekten derslerin isimleri yazıyorsa sıkıntıyı anlamadım, başvurduğunuz yere yazmakta fayda var. Okulunuzun verdiği standart transkript belgesi gerçekten eksik kalıyor ise, belki de dilekçe yazarak başka bir belge alabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Transkript/ Notlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ağu 11, 2022 10:00 am

Ders isimlerini neden sakladiniz anlamadim ama transkript de mezun oldugunuz ve not ortalamanizin da yazmasi gerekiyor. Sadece bu sayfayi yolladiysaniz kabul etmemeleri cok dogal.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com