Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RWTH Aachen Maschinenbau Vorpraktikum

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
mustafaerzrm1

RWTH Aachen Maschinenbau Vorpraktikum

Mesaj gönderen mustafaerzrm1 » Çrş Ağu 03, 2022 2:06 pm

Merhaba, ben yaklaşık 1 ay önce RWTH Aachen'dan makine mühendisliğine kabul aldım. Ancak kayıt sırasında bulmamız gereken ön stajı 7. semesterdeki stajla karıştırdığım için bu zamana kadar herhangi bir staj aramadım. Şuan staj bulmak için 31 Ekim'e kadar zamanım var ve eylülün ortalarında Aachen'da olmayı planlıyorum. Aachen'daki staj imkanları hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim :)

yusufcan

Re: RWTH Aachen Maschinenbau Vorpraktikum

Mesaj gönderen yusufcan » Prş Ağu 04, 2022 11:05 pm

testasa gerek var mı :D nc 2.1 rwth de makineye girebilirimiyim cevaplarsan çok sevinirim

MOD UYARI: Kural Ihlali - Madde IV - 1 hafta gecici ban.

viewtopic.php?f=3&t=16500

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: RWTH Aachen Maschinenbau Vorpraktikum

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 05, 2022 9:52 am

mustafaerzrm1 yazdı: Çrş Ağu 03, 2022 2:06 pm Merhaba, ben yaklaşık 1 ay önce RWTH Aachen'dan makine mühendisliğine kabul aldım. Ancak kayıt sırasında bulmamız gereken ön stajı 7. semesterdeki stajla karıştırdığım için bu zamana kadar herhangi bir staj aramadım. Şuan staj bulmak için 31 Ekim'e kadar zamanım var ve eylülün ortalarında Aachen'da olmayı planlıyorum. Aachen'daki staj imkanları hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim :)
Burayla kontaga gecebilirsiniz yardimci olurlar:

https://www.maschinenbau.rwth-aachen.de ... kantenamt/

Onun disinda asagidaki sitelerden arayabilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/CVxNKCUqqY5/?hl=de
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com