Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hazırlık koleji

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Bekop

Hazırlık koleji

Mesaj gönderen Bekop » Pzt Ağu 01, 2022 7:48 pm

Merhabalar herkese
Şimdi hazırlık koleji için başvurduğum bir üniversiteden mail geldi. Ama bu mail kabul mü red mi içeren bir mail değildi. Mailde "lütfen Lise diplomanızın orijinalini; üniversite diplomanızın ve de transkriptinizin ise kopyasını şu tarihe kadar yollayın" yazıyordu. Şimdi anlamadığım nokta ben zaten kayıt olurken lise diplomamı yollamıştım. Yani orada lise diplomanızı yollayın diye zorunlu bir alan vardı zaten. Neden istediler tekrar? Eksik belge yolladığımı sanmıyorum çünkü üniversite diploması ve transkriptin olduğu bir zorunlu alan veya olmayan bir dosya ekleyin yeri yoktu. Yardımci olursanız sevinirim.
Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Hazırlık koleji

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ağu 02, 2022 12:11 am

Ya yanlis basvuru yaptiniz ya da üniversitenin istedigi formatta yollamadiniz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Bekop

Re: Hazırlık koleji

Mesaj gönderen Bekop » Sal Ağu 02, 2022 5:35 pm

Physiker yazdı: Sal Ağu 02, 2022 12:11 am Ya yanlis basvuru yaptiniz ya da üniversitenin istedigi formatta yollamadiniz.
Teşekkürler...
Peki bu orijinal ve kopya olayı ne oluyor? Yani ben fiziki olarak gidip belgelerimi vermeyeceğim ki! Lise diplomamın orijinalini istediler. Lise diplomamı e-devletten çıkarmıştım.