Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Antrenörlük yapabilir miyim ?

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Akdenizyilmaz

Antrenörlük yapabilir miyim ?

Mesaj gönderen Akdenizyilmaz » Çrş Eyl 08, 2021 1:27 am

Merhabalar, Spor Bilimleri Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum. Almanya'da yeniden Yüksek Lisans yapabilmek için başvuruda bulundum ve haber bekliyorum. Kabul gelirse eğer dil kursuna giderken veya yeterliliği sağlayıp okula kayıt yaptıktan sonra bana verilen izin süresi kadar çalışmayı planlamaktayim.

7 yıl sigortalı olarak tenis antrenörlüğü yaptim ve TTF onaylı 2. Kademe Tenis Antrenörlüğü belgem var. Acaba bu belgemi Almanya'da kullanabilir miyim ? Geçerliliği var mıdır ? Yahut geçerliliğini sağlayabilmek için nasıl bir süreç takip edilmeli.

Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yalcinee

Re: Antrenörlük yapabilir miyim ?

Mesaj gönderen Yalcinee » Prş Nis 21, 2022 8:45 pm

Merhaba,

Almanya da ki tenis federasyonuna belgelerinizi gönderip denklik alıp alamayacaginizi sorabilirsiniz.

Acaba basvurulariniz sonuçlandı mi? Hangi okullara başvurdunuz ve dil seviyeniz neydi?

Simdiden tesekkürler

mtakg

Re: Antrenörlük yapabilir miyim ?

Mesaj gönderen mtakg » Pzr Mar 26, 2023 9:51 pm

merhabalar,
4 yıllık normal lise bitirdim
2014te lys ile uluslararsı ticaret kazandım ösym belgesi var fakat 2 sene sonra bıraktım
2016da ygs ve yetenek sınavıyla 4 yıllık spor bilimleri fakültesi kazandım bu sene sonu mezun oluyorum ingilizce yüksek lisans yapmak istiyorum
osym yerleşti belgem yok yetenek ve ygs ile girdiğim için
master yapabilir miyim?