Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sevgilim Alman

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
elif1997

Sevgilim Alman

Mesaj gönderen elif1997 » Çrş Eyl 07, 2022 6:17 pm

Merhabalar benim Almanya da sevgilim var uzun suredir konusuyoruz sorularim Cok alakasiz olabilir simdiden ozur dilerim
1. Sorum - A1 Seviyesi almadim Kendisi buraya gelip burada da baslayabilirsin diyor sizce normal passport cikartip basvuruda bulunsam Kabul alir miyim ?
2. Sorum - normal gitmek icin passport disinda ne gibi bir hazirliga ihtiyacim var yine kaymakamliktan ya da konsolosluktan mi basvuru yapiliyor oraya turist olarak gittigimde bir dile yazildigimda uzatabilir miyim vizeyi sizce ?
3.sorum - Klasik bir soru sizce alman erkegine guvenebilir miyim uzun suredir konusuyiruz ve guveniyorum acikcasi samimiyetine ilgisine ama kiz basima tek cikacagim bu yolda korkularim olusuyir daha once yurt disina tek cikmadigim icin sizce guvenip bu yola cikmalimiyim ?

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Re: Sevgilim Alman

Mesaj gönderen Informatiker » Prş Eyl 08, 2022 1:51 am

Deutschstudent de sorulmayan bir tek bu kalmisti sonunda buda soruldu :D Bence konu bir alman erkegi veya baska herhangi bir irka mensup herhangi bir bireye güvenebilmenle alakali degil , aksine reelde daha önce görüsmedigin birine (yazdiklarindan anladigim kadariyla) güvenerek A1 yani giris seviyesinde bile dilini bilmedigin bir ülkeye gitmeyi göze almanla alakali.

Burasi daha cok egitim amacli Almanya'ya gelmeye calisan kisilerin kullandigi bir platform. Benim tavsiyem; Facebook'ta aile birlesimidir, evlenerek Almanya'ya gelme yollaridir trilyon tane sayfa var. O tarz sayfalarda sorularina daha net cevap verebilen birilerini bulabilirsin belki.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik