Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap Tek Seferlik Mi Açılır?

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Hande.B

Bloke Hesap Tek Seferlik Mi Açılır?

Mesaj gönderen Hande.B » Sal Ağu 31, 2021 1:09 am

Merhaba,
2 yıllık master kabulü aldım ilk yıl için bloke hesap açtım ancak 2. yıl içinde tekrar açmak gerekecek mi? Bazı yerlerde oturum izninin süresine göre isteyebiliyorlarmış ama kesin bir bilgiye ulaşamadım. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

jusnum

Re: Bloke Hesap Tek Seferlik Mi Açılır?

Mesaj gönderen jusnum » Sal Ağu 31, 2021 1:23 am

Master için giden bazı öğrencilerden 2. yıl için de bankada belli bir meblağ göstermeleri gerek diye duydum, onlar okurken bir işte çalıştığı için maaşları bunun yerine geçiyor diye tekrar göstermeleri gerekmedi. Fakat bu konuyu ben de merak ediyorum, daha net bilgisi olan arkadaşların cevaplaması daha doğru olacaktır.

Hande.B

Re: Bloke Hesap Tek Seferlik Mi Açılır?

Mesaj gönderen Hande.B » Sal Ağu 31, 2021 1:41 am

jusnum yazdı: Sal Ağu 31, 2021 1:23 am Master için giden bazı öğrencilerden 2. yıl için de bankada belli bir meblağ göstermeleri gerek diye duydum, onlar okurken bir işte çalıştığı için maaşları bunun yerine geçiyor diye tekrar göstermeleri gerekmedi. Fakat bu konuyu ben de merak ediyorum, daha net bilgisi olan arkadaşların cevaplaması daha doğru olacaktır.
Teşekkürler yanıtınız için.