Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı kabul sonrası

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
dizzyxxox

Şartlı kabul sonrası

Mesaj gönderen dizzyxxox » Prş Haz 17, 2021 1:20 am

Şartlı kabul ile kış dönemi hazırlık kursu almayı düşünüyorum. Bir sonraki dönem yaz dönemine denk geliyor ve lisans başvurusu yapacağım. Yaz dönemi için başvuruların kısıtlı olduğunu duydum. Ben şartlı kabulu aldıktan sonra yaz dönemi kabul alamayacak mıyım yani yoksa kabul verip bir dönem ertelerler mi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

dizzyxxox

Re: Şartlı kabul sonrası

Mesaj gönderen dizzyxxox » Prş Haz 17, 2021 1:37 am

dizzyxxox yazdı: Prş Haz 17, 2021 1:20 am Şartlı kabul ile kış dönemi hazırlık kursu almayı düşünüyorum. Bir sonraki dönem yaz dönemine denk geliyor ve lisans başvurusu yapacağım. Yaz dönemi için başvuruların kısıtlı olduğunu duydum. Ben şartlı kabulu aldıktan sonra yaz dönemi kabul alamayacak mıyım yani yoksa kabul verip bir dönem ertelerler mi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
Bu arada yaz dönemi başvuracağım üniler TU Berlin KIT TU Dortmund ve Duisburg Essen