Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Nc Frei

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
romeno

Nc Frei

Mesaj gönderen romeno » Cmt Haz 12, 2021 7:24 pm

dostlar selam,Duisburg Essen üniversitesi son üc yılda ekonomi bölümünde herkesi kabul etmiş,bunun anlamı ekonomi bölümünün nc frei olmasimidir?Simdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Nc Frei

Mesaj gönderen Alarech » Cmt Haz 12, 2021 7:39 pm

romeno yazdı: Cmt Haz 12, 2021 7:24 pm dostlar selam,Duisburg Essen üniversitesi son üc yılda ekonomi bölümünde herkesi kabul etmiş,bunun anlamı ekonomi bölümünün nc frei olmasimidir?Simdiden teşekkürler.
Evet hocam.

romeno

Mesaj gönderen romeno » Pzr Haz 13, 2021 7:48 am

dostum bir sorum daha olacak,ben türkiyede seçeceğim bölümlere isletme yazsam ancak almanyada ekonomi secsem sorun olur mu?baglantili bölümler secmemiz gerekiyor ya hani,isletme ile ekonomi baglantili olurmu.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Haz 13, 2021 9:50 am

romeno yazdı: Pzr Haz 13, 2021 7:48 am dostum bir sorum daha olacak,ben türkiyede seçeceğim bölümlere isletme yazsam ancak almanyada ekonomi secsem sorun olur mu?baglantili bölümler secmemiz gerekiyor ya hani,isletme ile ekonomi baglantili olurmu.
Sıkıntı olmaz.