Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya Saglik Sigortasi

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Mahirönder

Almanya Saglik Sigortasi

Mesaj gönderen Mahirönder » Prş May 27, 2021 12:53 pm

Merhaba Arkadaslar,

ben Mahir Önder 27 yasindayim ve almanyanin Bonn sehrinde yasiyorum. Buraya üye olmamin sebebi ise burda okuyan türk ögrencilerin eger Saglik sigortasi konusunda sorulari olursa ben yardimci olmak isterim. Siteye ufak bir gözde attim, zaman buldukca eger Almanya Devlet dairelerinden gelen mektuplarda tercümanlik ederek size yardimci olabilirsem ne mutlu bana.

Onun disinda Almanyada yasayan birisi olarak baska türlü sorulardada yardimci olmaya calisicam.

Türkcemi lütfen mazur görün :)

özgürbeyin

Re: Almanya Saglik Sigortasi

Mesaj gönderen özgürbeyin » Prş May 27, 2021 1:17 pm

Mahirönder yazdı: Prş May 27, 2021 12:53 pm Merhaba Arkadaslar,

ben Mahir Önder 27 yasindayim ve almanyanin Bonn sehrinde yasiyorum. Buraya üye olmamin sebebi ise burda okuyan türk ögrencilerin eger Saglik sigortasi konusunda sorulari olursa ben yardimci olmak isterim. Siteye ufak bir gözde attim, zaman buldukca eger Almanya Devlet dairelerinden gelen mektuplarda tercümanlik ederek size yardimci olabilirsem ne mutlu bana.

Onun disinda Almanyada yasayan birisi olarak baska türlü sorulardada yardimci olmaya calisicam.

Türkcemi lütfen mazur görün :)
Merhaba Mahir abi )) şu an için herhangi bir sorum yok ancak söylemem gerekir ki senin gibi yardımsever insanların olması sevindirici .Bu güzel niyetin için teşekkür ederim.

Türkçen de gönlün gibi 10 numara 5 yıldız )))

Mahirönder

Mesaj gönderen Mahirönder » Prş May 27, 2021 1:28 pm

Sevgili Özgür,

tam ögle saatinin yorgunlugu gelmisken mesajin ile yüzümü güldürdün sagol.

Benim sevmedigm bir sey var ama: Tabi ki ben elimden gelince yardimci olucam ama buraya kayit olurken ki tek amacaim yardim etmek degil. Yeni bir Ise girdim ve türk oldugumdan dolayi büyük Patron benim böyle siteler üzerinden yeni insanlarla (türk Ögrenciler) tanisacagimdan emin oldugu icin böyle bir arayis icine girdim. Basarili olurum olmaz o tabi ki önemli degil. Ve bunun yanindada eger size bir yardimim dokunursa ne mutlu bana! Allahtan bulundugum Sigorta bir devlet sigortasi ve kimsenin korkmasina gerek yok.. :D Bu aciklamayi yapmamin sebebide senin güzel mesajin oldu. Iyilik melegi degilim yani..

Kralsin!

özgürbeyin

Mesaj gönderen özgürbeyin » Prş May 27, 2021 1:59 pm

Mahirönder yazdı: Prş May 27, 2021 1:28 pm Sevgili Özgür,

tam ögle saatinin yorgunlugu gelmisken mesajin ile yüzümü güldürdün sagol.

Benim sevmedigm bir sey var ama: Tabi ki ben elimden gelince yardimci olucam ama buraya kayit olurken ki tek amacaim yardim etmek degil. Yeni bir Ise girdim ve türk oldugumdan dolayi büyük Patron benim böyle siteler üzerinden yeni insanlarla (türk Ögrenciler) tanisacagimdan emin oldugu icin böyle bir arayis icine girdim. Basarili olurum olmaz o tabi ki önemli degil. Ve bunun yanindada eger size bir yardimim dokunursa ne mutlu bana! Allahtan bulundugum Sigorta bir devlet sigortasi ve kimsenin korkmasina gerek yok.. :D Bu aciklamayi yapmamin sebebide senin güzel mesajin oldu. Iyilik melegi degilim yani..

Kralsin!

Sen de sağ ol abi )) Açık sözlülüğün için de çok teşekkürler )) Umarım yeni işinde başarılı olursun.🙏