Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hochschule Wismar Mimarlık

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Hande.B

Hochschule Wismar Mimarlık

Mesaj gönderen Hande.B » Cmt May 22, 2021 1:33 pm

Merhaba herkese,
Hochschule Wismar mimarlık master programı için kabul aldım. Daha önce orda bulunmuş olanlar beni şehir ve imkanları konusunda bilgilendirebilir mi? Oraya gidince part time çalışma imkanları var mıdır özellikle bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok yardımı olur. Teşekkürler şimdiden.

AylinCelik

Re: Hochschule Wismar Mimarlık

Mesaj gönderen AylinCelik » Cmt May 22, 2021 3:55 pm

Wismar'da yasadim. Almanya'nin en kötü sehirlerinden birisidir. Ben hayatimda bu kadar bayik bir sehir görmemistim. Insanlari zombi gibi ve acayip fazla irkci insan var zaten AfD ikinci sirada olmasi lazim. Gercekten Wismar gibi bir sehirde baslamazdim hayatimin yeni sayfasina.

AylinCelik

Mesaj gönderen AylinCelik » Cmt May 22, 2021 4:20 pm

Bir de Wismar'da tanistigim bir türk arkadas vardi mimarlik okudu. Iletisim bilgilerinizi yazarsaniz size ulasmasini saglayayim.

Hande.B

Mesaj gönderen Hande.B » Cmt May 22, 2021 7:05 pm

Architect

Mesaj gönderen Architect » Cmt May 22, 2021 10:13 pm

Hande.B yazdı: Cmt May 22, 2021 1:33 pm Merhaba herkese,
Hochschule Wismar mimarlık master programı için kabul aldım. Daha önce orda bulunmuş olanlar beni şehir ve imkanları konusunda bilgilendirebilir mi? Oraya gidince part time çalışma imkanları var mıdır özellikle bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok yardımı olur. Teşekkürler şimdiden.
Hocam almanca bilgin neydi. Ne zaman başvurdun ne zaman kabul aldın. Şöyle bi genel olarak yazarsan çok minnettar kalırım.

Hande.B

Mesaj gönderen Hande.B » Cmt May 22, 2021 11:08 pm

Almanca bilgim yok şuan kendim çalışmaya başladım. Bölüm ingilizce. Şubat 21'de başvurmuştum. Nisan 21 için kabul almıştım ama finansal kısmı çözemediğim için yaz dönemi için kayıt yaptıramadım. Erteleme talebinde bulundum güz dönemine. Kabul edildi. Bu şekilde gelişti benim sürecim.

Architect

Mesaj gönderen Architect » Cmt May 22, 2021 11:25 pm

Hande.B yazdı: Cmt May 22, 2021 11:08 pm Almanca bilgim yok şuan kendim çalışmaya başladım. Bölüm ingilizce. Şubat 21'de başvurmuştum. Nisan 21 için kabul almıştım ama finansal kısmı çözemediğim için yaz dönemi için kayıt yaptıramadım. Erteleme talebinde bulundum güz dönemine. Kabul edildi. Bu şekilde gelişti benim sürecim.
Teşekkür ederim yazdıklarınız için. Bende başvurmayı düşünüyorum bakalım.

Hande.B

Mesaj gönderen Hande.B » Pzr May 23, 2021 1:38 am

Rica ederim. Dilediğiniz gibi olur umarım.