Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursu Takvim Problemi

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Sisyphos

Dil Kursu Takvim Problemi

Mesaj gönderen Sisyphos » Sal May 11, 2021 5:52 pm

Merhabalar,

02.03.2020 tarihinde İstanbul Başkonsolosluğuna dil kursu vizesi için başvuru yapmıştım. 6 gün önce konsolosluk bir mail gönderdi. Dil eğitimi alacağım süreyi 6 aya çıkarmam gerektiğini ve yeniden kalacağım bütün süreyi kapsayan özel yurtdışı sağlık sigortası sunmamı talep etti. Ancak Hildesheim'da bulunan kursum 3 kuru art arda gelecek bir şekilde planlayamıyor. Sizce iki kuru Hildesheim'da bulunan kurstan alıp diğer kuru Hannover'de bir kurstan alsam konsolosluk sorun çıkarır mı?

AylinCelik

Re: Dil Kursu Takvim Problemi

Mesaj gönderen AylinCelik » Sal May 25, 2021 3:54 am

Tek sehir olmasi sizin icin iyi olur.

Sisyphos

Re: Dil Kursu Takvim Problemi

Mesaj gönderen Sisyphos » Sal May 25, 2021 1:41 pm

AylinCelik yazdı: Sal May 25, 2021 3:54 am Tek sehir olmasi sizin icin iyi olur.
Teşekküler cevabınız için. Zaten Hildesheim'da bulunan kurs bu planlamayı yapamadığı için oradan kaydımı sildirdim. Bütün kurları Hannover'de bir dil kursundan satın aldım. Umarım konsolosluk için bu herhangi bir problem teşkil etmez.