Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı kabul almak hakkında

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
aysunt

Şartlı kabul almak hakkında

Mesaj gönderen aysunt » Cmt Mar 27, 2021 2:50 pm

Merhaba ben Aysun.
gissen üniversitesinde bir master programına başvuru yaptım. Geçerli bir dil belgem yoktu ama kurstan aldığım a1 sertifikasını da gönderdim. Geçen gün portalda statüm değişmiş ve "Vorläufig ausgeschlossen" yazıyordu. Ben kabul almadığımı düşündüğümden mail atıp eksik belgem mi var, yapmam gereken bir sey var mı dedim. Ertesi sabah gelen maili aşapıya iliştireceğim. Ve portalda da almanca kursları hakkında bir e-posta aldınız yazısı vardı. Tekrar mail gönderip kabul aldıysam vize için belge gönderecekler mi diye sordum. Henüz yanıt gelmedi. Bu konuda tectübesi olan var mı? Bu bilgi şartlu kabul anlamına mı geliyor. Mail de aşağıda. Yardımlarınızı bekliyorum...

Sehr geehrte Frau Taspinar,

im Portal haben wir Ihnen die Information hinterlassen, dass Sie von uns eine separate Mail zur Anmeldung zum Deutschkurs erhalten werden. Sie können sich also ab sofort für einen Deutschkurs anmelden.

Please note! Due to data restrictions we only respond to your universities email adress if you are a student at the JLU.

Wichtige Information! Aus datenschutzrechtlichen Gründen korrespondieren Sie bitte mit uns ausschließlich über Ihre universitätsinterne Emailadresse wenn Sie Studierender an der JLU sind.