Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Testdaf Tdn3

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Stefanmarkus

Testdaf Tdn3

Mesaj gönderen Stefanmarkus » Pzr Oca 17, 2021 1:32 am

Merhaba, şartlı kabul almak için testdaf sınavına hazırlanıyorum ama testdaf kontenjan azlığından dolayı sınavlara kayıt olamıyorum en son eylül ayında girebildim ve 3u333 aldım. Benim sorum şu, belge olarak tdn3 belgesi olarak gözükmüyor ama şartlı kabul başvurusu yaparken yinede b2 olarak kabul etme şansı var mı çünkü sadece hören'dan kaldım ? Vize konusunda nasıl bir dueum ile karşılaşırım. Bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim :). Ayrıca goethe b2 sınavına da girmeyi düşünüyorum onunla ilgili nasıl taktikler verebilirsiniz. Teşekkürler :)

taylanozgur

Re: Testdaf Tdn3

Mesaj gönderen taylanozgur » Pzr Oca 17, 2021 2:56 pm

U3 olduğundan dolayı herhangi bir şekilde karşılığı yok belgenizin ne yazık ki, vize konusunda bir şey diyemem yüksek ihtimalle şartlı kabül için yeterli olmaz.

Stefanmarkus

Re: Testdaf Tdn3

Mesaj gönderen Stefanmarkus » Pzr Oca 17, 2021 6:45 pm

taylanozgur yazdı: Pzr Oca 17, 2021 2:56 pm U3 olduğundan dolayı herhangi bir şekilde karşılığı yok belgenizin ne yazık ki, vize konusunda bir şey diyemem yüksek ihtimalle şartlı kabül için yeterli olmaz.
Cevabınız için teşekkürler