Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

idata belgeler çok acil

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
blues

idata belgeler çok acil

Mesaj gönderen blues » Cum Eyl 25, 2020 1:33 pm

Arkadaşlar iData için AT11 belgesini almanca mı yaptıracağız yoksa orjinalini mi koyacağız CV ve motivasyon mektubu Ingilizce olur mu. Öğrenci belgesi ve transkrpt , vukuatlı nüfus kayıt örneği bunları almanca mı sunacağız yoksa Ingilizce de olur mu ? Gitmiş biri varsa lütfen yardım edebilir mi

melo23

Re: idata belgeler çok acil

Mesaj gönderen melo23 » Cum Eyl 25, 2020 1:40 pm

A/T11 zaten Türkçe-Almanca bir belge. çevirmiyorsunuz onu. CV ve Motivasyon Mektubunu ben Almanca sunmuştum, ingilizce problem olur mu bir fikrim yok. Öğrenci belgesi(?) ve Transkript (benim Türkçe'ydi ben direkt Almancaya çevirtmiştim.) ingilizceyse Almanca'ya çevirmek gerekli olmayabilir, ama Türkçe ise Almanca veya ingilizce olması gerekli. vukuatlı nüfus kayıt örneğini Türkçe sunmuştum ben.
blues yazdı: Cum Eyl 25, 2020 1:33 pm Arkadaşlar iData için AT11 belgesini almanca mı yaptıracağız yoksa orjinalini mi koyacağız CV ve motivasyon mektubu Ingilizce olur mu. Öğrenci belgesi ve transkrpt , vukuatlı nüfus kayıt örneği bunları almanca mı sunacağız yoksa Ingilizce de olur mu ? Gitmiş biri varsa lütfen yardım edebilir mi

blues

Mesaj gönderen blues » Cum Eyl 25, 2020 1:48 pm

çok teşekkürler

blues

Mesaj gönderen blues » Cum Eyl 25, 2020 2:03 pm

Arkadaşlar ingilizce öğrenci belgesi ve transkribi almancaya çevirmeye gerek var mı idatab net bir şey söylemiyor sizin deneyiminize ihtiyacım var. daha önce yapanlar lütfen yazabilir mi

nebileyimne

Mesaj gönderen nebileyimne » Cum Eyl 25, 2020 3:07 pm

blues yazdı: Cum Eyl 25, 2020 2:03 pm Arkadaşlar ingilizce öğrenci belgesi ve transkribi almancaya çevirmeye gerek var mı idatab net bir şey söylemiyor sizin deneyiminize ihtiyacım var. daha önce yapanlar lütfen yazabilir mi
Belgeniz İngilizce ise çevirisi gerekmiyor. Almanca çeviriler sadece Türkçesi bulunan belgeler için isteniyor (Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt belgesi hariç, onun Türkçesi yeterli).

blues

Mesaj gönderen blues » Cum Eyl 25, 2020 3:10 pm

nebileyimne yazdı: Cum Eyl 25, 2020 3:07 pm Belgeniz İngilizce ise çevirisi gerekmiyor. Almanca çeviriler sadece Türkçesi bulunan belgeler için isteniyor (Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt belgesi hariç, onun Türkçesi yeterli).
çok teşekkürler çok yardımcı oldun...