Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hazırlık için

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
duha

Hazırlık için

Mesaj gönderen duha » Pzr Ağu 09, 2020 11:43 pm

Merhaba, aslında Kasım ayında Paderborn'a başvurup Nisan ayında gidip hazırlığa başlamayı düşünüyordum. Fakat ailem burada Almanca hazırlık olan bi okula başlayıp vakit kaybetmeden seneye orda başlamamın daha iyi olacağını önerdi. O okulla konuştuğumda C1 e kadar hazırlık olduğunu hatta tesdaf, Goethe gibi sınavlara gerek kalmadan hazırlık okumuştur belgesiyle okula başlayabileceğimi söyledi. Böyle bir durum mümkün mü ( okul Yeditepe), hazırlığı burda almam orada beni dil açısından çok zorlar mı ? Tercihe 4 gün var ona göre yapacağım

catay1

Re: Hazırlık için

Mesaj gönderen catay1 » Pzr Ağu 09, 2020 11:53 pm

duha yazdı: Pzr Ağu 09, 2020 11:43 pm Merhaba, aslında Kasım ayında Paderborn'a başvurup Nisan ayında gidip hazırlığa başlamayı düşünüyordum. Fakat ailem burada Almanca hazırlık olan bi okula başlayıp vakit kaybetmeden seneye orda başlamamın daha iyi olacağını önerdi. O okulla konuştuğumda C1 e kadar hazırlık olduğunu hatta tesdaf, Goethe gibi sınavlara gerek kalmadan hazırlık okumuştur belgesiyle okula başlayabileceğimi söyledi. Böyle bir durum mümkün mü ( okul Yeditepe), hazırlığı burda almam orada beni dil açısından çok zorlar mı ? Tercihe 4 gün var ona göre yapacağım
almanca dediğiniz okul türk alman üniversitesi mi yeditepe demişsiniz fakat hangi bölüm almanca hazırlık veriyor yeditepe de bende sizin durumunuzdayımda

duha

Re: Hazırlık için

Mesaj gönderen duha » Pzt Ağu 10, 2020 12:07 am

catay1 yazdı: Pzr Ağu 09, 2020 11:53 pm almanca dediğiniz okul türk alman üniversitesi mi yeditepe demişsiniz fakat hangi bölüm almanca hazırlık veriyor yeditepe de bende sizin durumunuzdayımda
Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi. Zaten Almanyada okuyacağım bölümde aynısı sayılır