Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Mimarlık Yüksek Lisans Başvurusu

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Emrah GÜR

Mimarlık Yüksek Lisans Başvurusu

Mesaj gönderen Emrah GÜR » Çrş Tem 22, 2020 11:27 am

Merhaba arkadaşlar,an itibariyle şartlı kabul yüksek lisans başvurusu için gerekli olan Almanca Telc B1 sertifikamı almış bulunmaktayım.Türkiye'de 4 senesi resmi olmak üzere 7 senedir özel sektörde mimarlık,iç mimarlık ve peyzaj mimarlığı alanlarında hizmet vermekteyim.Almanya'da mimarlık alanında hangi anabilim dalında yüksek lisans yapmamı tavsiye edersiniz?İşin tasarım bölümüne çok yatkınım,mimarlık yüksek lisanstan sonra endüstriyel tasarım alanında ayrıca yüksek lisans yapmayı düşünüyorum.Lütfen yardım.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Mimarlık Yüksek Lisans Başvurusu

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 22, 2020 6:06 pm

7 yildir mimar olan sizsiniz. Biz mimar degiliz, soruyu bizim size sormamiz lazim aslinda:)

Hangi alanda kendinizi gelistirdiyseniz o alanda master yapin. Almanya da artik diplomada kadar is tecrübesi de önemli artik.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Emrah GÜR

Mesaj gönderen Emrah GÜR » Sal Tem 28, 2020 11:16 am

Üniversiteler ve verdikleri eğitimler hakkında bilgi sahibi olmadığım için sizlere danışmak istedim :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 28, 2020 4:19 pm

Emrah GÜR yazdı: Sal Tem 28, 2020 11:16 am Üniversiteler ve verdikleri eğitimler hakkında bilgi sahibi olmadığım için sizlere danışmak istedim :)
O zaman durumum bu, su alanda uzmanlasmak yüksek lisans yapmak istiyorum, nerde hangi üniversiteler var diye sorardiniz veya öyle sordugunuzu farzedelimmi? :)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com