Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uniassist Belge Yükleme ve Ödeme Sırası

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
herrkilicaslan

Uniassist Belge Yükleme ve Ödeme Sırası

Mesaj gönderen herrkilicaslan » Sal Haz 02, 2020 2:32 pm

Arkadaşlar merhaba,

Uniassist belgelerini onaylatmak için konsolosluktan randevum var. Yani daha belgeleri uniasisst hesabıma yüklemedim. Belgeleri yüklemeden önce uniassistin üni başvuru ücret ödemesini (105€) yapsam sıkıntı olur mu? Veya bir sırası var mı?

Ödeme yaptıktan sonra uniassist formlarını alıyoruz bu yüzden formları hemen alıp doldurup taratmak istiyorum. Zaman kaybı yaşamak istemiyorum. Bilgisi olan varsa yazsın lütfen

herrkilicaslan

Re: Uniassist Belge Yükleme ve Ödeme Sırası

Mesaj gönderen herrkilicaslan » Sal Haz 02, 2020 3:44 pm

herrkilicaslan yazdı: Sal Haz 02, 2020 2:32 pm Arkadaşlar merhaba,

Uniassist belgelerini onaylatmak için konsolosluktan randevum var. Yani daha belgeleri uniasisst hesabıma yüklemedim. Belgeleri yüklemeden önce uniassistin üni başvuru ücret ödemesini (105€) yapsam sıkıntı olur mu? Veya bir sırası var mı?

Ödeme yaptıktan sonra uniassist formlarını alıyoruz bu yüzden formları hemen alıp doldurup taratmak istiyorum. Zaman kaybı yaşamak istemiyorum. Bilgisi olan varsa yazsın lütfen
Uniassisti arayyıp aldığım bilgiye göre ödeme yaptıktan sonrada belgeleri yükleyebiliyoruz.