Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lisans Başvurusu icin istenen belgeler ve aklıma takılan bir konu

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Kullanıcı avatarı
foreverlove

Lisans Başvurusu icin istenen belgeler ve aklıma takılan bir konu

Mesaj gönderen foreverlove » Cmt Ara 28, 2019 11:11 pm

Hangi belgelerin istendigi az cok belli ( diploma,kazandi belgesi gibi) ama bi konu aklima takıldı ;

Ösym sonuç belgesini cevirtmeden once herhangi bir yerde onaylatmamız gerekiyor mu? Sonuçta bu belgeyi internet uzerinden pdf olarak yazdırıp çıkartacağız herhangi bir yerinde ıslak imza yok ?

Ben belgelerimi almanyada cevirttirecegim ordaki bir akrabam bu isle ilgilenecek. Almanyada cevirttirdigim bu belgelere noter onayi yaptirmalimiyim ? Yoksa sadece çeviri yeterli olur mu ? Diyelimki noter onayli bir sekilde almanyada yeminli tercumana cevirttim ; tekrar burda konsolosluğa gitmeme gerek var mı baska herhangi bit islem için ?
Yüksel Ey Türk! Senin İçin Yüksekliğin Hududu Yoktur. İşte Parola Budur...

Kullanıcı avatarı
foreverlove

Re: Lisans Başvurusu icin istenen belgeler ve aklıma takılan bir konu

Mesaj gönderen foreverlove » Pzr Ara 29, 2019 11:45 am

Yok mu bilgisi olan ?belgeleri yarin postaya vereceğim ve hala bilmiyorum Osym belgesini sadece direkt yazdırıp koyup koyamacagimi ?
Yüksel Ey Türk! Senin İçin Yüksekliğin Hududu Yoktur. İşte Parola Budur...

fatihsayin02

Re: Lisans Başvurusu icin istenen belgeler ve aklıma takılan bir konu

Mesaj gönderen fatihsayin02 » Pzr Ara 29, 2019 6:03 pm

Ösym sonuç belgesini çıkartmayacaksın ankaradan ıslak imzalı olarak kargoyla veya kendin alman lazım