Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

A1 goethe sınavı

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
elif1997

A1 goethe sınavı

Mesaj gönderen elif1997 » Prş Kas 21, 2019 4:09 pm

Merhabalar arkadaşlar Ocak gibi goethe a1 sınavına girmeyi düşünüyorum İstanbul’da sınav hakkında girenler bana bilgi verebilir mi tam olarak nasıl bir sistem ile sınav yapılıyor daha sonrasında kaç gün sonra geçip geçmediğimizi öğreniyoruz , kaç puan geçer not alıyor kısa hangi konulara daha çok ağırlık vermem gerekir bilgi verecekler için şimdiden teşekkür ediyorum

hasanemre

Re: A1 goethe sınavı

Mesaj gönderen hasanemre » Sal Kas 26, 2019 4:43 pm

Selam @elif1997

Ben 1 ay önce girdim. https://www.goethe.de/ins/tr/tr/sta/ist ... 1/ueb.html burada 3 adet sınav var. Tamamen goethe sınavının aynısı. 4 aşamadan oluşuyor sınav. Sınav en fazla 5 iş günü içerisinde açıklanır muhtemelen. Kargoyla belge gönderiyorlar. Belge size gelmeden malesef telefonla vs sonuç öğrenemiyorsunuz.

Daha fazla sorun varsa lütfen sor, çekinme :)

Görüşmek üzere, sınavında başarılar.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: A1 goethe sınavı

Mesaj gönderen dabadee » Sal Kas 26, 2019 10:22 pm

A1 çok kolay fakat almancayı daha yeni öğrenen biri için a1 öğrenmesi en zor kurmuş gibi geliyor. Dilin mantığını anlamakla gidiyor. Sınav içeriğine baktığıma göre kelimelere ve sayılara yoğunlaşman lazım.