Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca eğitim ve Almanya Hk

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
mihayl

Almanca eğitim ve Almanya Hk

Mesaj gönderen mihayl » Cum Eyl 20, 2019 12:35 pm

Merhaba arkadaşlar,

1-Goethe'ye kayıt olamadım(tam saat 20:00'de formumu göndermeme rağmen) Almanca kursu arayışına girdim yaklaşık 5 yer ile görüştüm kimisi samimiyetsiz geldi kimisi ise benim saatlerime uymadı..
özel ders olayını araştırdım çok iyi hocalar var lakin biraz pahalı.. kendi kendime Almanca öğrenmeye başlamak istiyorum tavsiye edeceğiniz kitaplar var mıdır ?

2-Bir çoğunuz bildiği üzere Almanya yeni bir göç dalgasına hazırlanıyor, bende mesleki denkliğimi alabilmek için IHK Fosa ile irtibat halindeyim ( Türkiyenin sayılı hastanelerinden birinde 3 yıldır görev yapmaktayım fakat bazı nedenlerden dolayı gitmeyi düşünüyorum vize ihtiyacımın olmaması da benim için büyük avantaj fakat yukarıda belirttiğim üzere Almancam hiç yok..

3-Benimle aynı durumda olan arkadaşlar var ise ve bilgi alışverişinde bulunabilirsek memnun olurum, şimdiden herkese teşekkürler.

dogakdm

Re: Almanca eğitim ve Almanya Hk

Mesaj gönderen dogakdm » Cum Eyl 20, 2019 8:09 pm

mihayl yazdı: Cum Eyl 20, 2019 12:35 pm Merhaba arkadaşlar,

1-Goethe'ye kayıt olamadım(tam saat 20:00'de formumu göndermeme rağmen) Almanca kursu arayışına girdim yaklaşık 5 yer ile görüştüm kimisi samimiyetsiz geldi kimisi ise benim saatlerime uymadı..
özel ders olayını araştırdım çok iyi hocalar var lakin biraz pahalı.. kendi kendime Almanca öğrenmeye başlamak istiyorum tavsiye edeceğiniz kitaplar var mıdır ?

2-Bir çoğunuz bildiği üzere Almanya yeni bir göç dalgasına hazırlanıyor, bende mesleki denkliğimi alabilmek için IHK Fosa ile irtibat halindeyim ( Türkiyenin sayılı hastanelerinden birinde 3 yıldır görev yapmaktayım fakat bazı nedenlerden dolayı gitmeyi düşünüyorum vize ihtiyacımın olmaması da benim için büyük avantaj fakat yukarıda belirttiğim üzere Almancam hiç yok..

3-Benimle aynı durumda olan arkadaşlar var ise ve bilgi alışverişinde bulunabilirsek memnun olurum, şimdiden herkese teşekkürler.
Göç dalgası niye

mihayl

Re: Almanca eğitim ve Almanya Hk

Mesaj gönderen mihayl » Cum Eyl 20, 2019 8:37 pm

nüfusları yaşlandığı için kalifiye eleman alıyorlar, bilhassa sağlık sektöründe..