Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tanıtma

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
safiye özden

Tanıtma

Mesaj gönderen safiye özden » Sal Ağu 13, 2019 12:17 pm

Merhabalar,
Yaklaşık 1 aydır Hannoverdeyim, dil eğitimi için erken geldim fakat kursa başlayamadım ve kendim öğrenmeye çalışıyorum. ODTÜ şehir ve bölge planlama bölümünden mezunum. Ekim ayında TU Dortmund mekansal planlama bölümünde yüksek lisansa başlayacağım. Üniversite ve bölüm ile ilgili tecrübesi, bilgisi olanlar ile haberleşebiliriz.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Tanıtma

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ağu 13, 2019 5:54 pm

Sitemize hos geldiniz. Egitim hayatinizda basarilar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

elif1997

Mesaj gönderen elif1997 » Pzt Ağu 26, 2019 2:03 pm

Merhaba bende dil eğtimi almayı düşünüyorum hannoverda oraya gidebilmek için hangi vize başvuruları yapmam lazım herhangi bir dil sertifikam yok

sukufeozbek

Mesaj gönderen sukufeozbek » Pzr May 23, 2021 11:34 pm

safiye özden yazdı: Sal Ağu 13, 2019 12:17 pm Merhabalar,
Yaklaşık 1 aydır Hannoverdeyim, dil eğitimi için erken geldim fakat kursa başlayamadım ve kendim öğrenmeye çalışıyorum. ODTÜ şehir ve bölge planlama bölümünden mezunum. Ekim ayında TU Dortmund mekansal planlama bölümünde yüksek lisansa başlayacağım. Üniversite ve bölüm ile ilgili tecrübesi, bilgisi olanlar ile haberleşebiliriz.
safiye hanım merhaba dortmund üniversitesine bende başvurmak istiyorum acaba rica etsem bana yardımcı olabilirmisiniz siz nasıl kabul aldınız ?