Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

tanıtım

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
mbekir705

tanıtım

Mesaj gönderen mbekir705 » Çrş Tem 31, 2019 4:40 pm

Merhabalar, ben İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. 2016'da üniversite sınavına girdim. Burada 1 yıl ingilizce hazırlık ve 2 yıl lisans okudum. Türkiye'de eğitim seviyesi, öğrenciye bakış açısı, bilginin kullanım şekli artık beni tatmin etmemeye başladı. Bu sebeplerden dolayı lisans öğrenimimi mümkünse Almanya'da tamamlamaya çalışacağım. Değilse 1 2 yıl daha kaybedip orada sıfırdan başlayacağım. İngilizcem iyi olduğu için çoğu bilgiye erişebiliyorum ancak bazı bilgiler sadece Almanca oluyor. Bazen de Türk eğitim sisteminden çıkmış insanların bilgisine ihtiyacım oluyor. Bu forumla da 'Almanya'da lisans tamamlama' başlığı ile tanıştım. Umarım birbirimize yardımcı olabiliriz. Hepinize iyi günler dilerim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: tanıtım

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Ağu 01, 2019 1:38 am

Siteye hosgeldin. Egitim hayatinda basarilar. :)
ITÜ mezunu mühendis arkadaslarim buradaki egitimi pekte begenmemislerdi yüksek lisansa geldiklerinde. :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mbekir705

Re: tanıtım

Mesaj gönderen mbekir705 » Prş Ağu 01, 2019 10:31 am

Teşekkürler :)