Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Eğitimi tamamlamak mı Yoksa iş mi?

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Devrimturkmen

Eğitimi tamamlamak mı Yoksa iş mi?

Mesaj gönderen Devrimturkmen » Pzr Tem 21, 2019 1:35 am

Arkadaslar Mrb.lar. 6 Aydır işin içinden çıkamadım yardımlarınızı önemsiyorum.
42 Yaşındayım. 15 yillik Bilişim Teknolojileri Uzmanıyım
Bilişim Teknolojileri ve Programlama önlisans mezunuyum.
Dgs ile sinavsiz Uzaktan Anadolu ünv uluslararası ilişkiler geçiş yaptım şuan 4.Sınıf Öğrencisiyim.

Sizce lisans tamamlayarak mı yoksa dil eğitimi alarak mı yoksa direk iş başvurusunda bulunarak mı Almanyaya gelebilmem kolay. Yardımlarınızı bekliyorum

Asdfg

Re: Eğitimi tamamlamak mı Yoksa iş mi?

Mesaj gönderen Asdfg » Pzr Ağu 04, 2019 12:18 am

lisansi tamamlayip o sirada dil ögrenmek en mantikli olani. hangi meslek grubu üzerinden is aramayi dusunuyorsunuz bilisim mi uluslararasi iliskiler mi? Bilisim alaninda is bulabilme sansiniz daha yuksek tabi almancanizin en az B1 seviye olmasi lazim

Kullanıcı avatarı
fingerspitzengefuehl

Re: Eğitimi tamamlamak mı Yoksa iş mi?

Mesaj gönderen fingerspitzengefuehl » Pzt Ağu 05, 2019 8:33 pm

Devrimturkmen yazdı: Pzr Tem 21, 2019 1:35 am Arkadaslar Mrb.lar. 6 Aydır işin içinden çıkamadım yardımlarınızı önemsiyorum.
42 Yaşındayım. 15 yillik Bilişim Teknolojileri Uzmanıyım
Bilişim Teknolojileri ve Programlama önlisans mezunuyum.
Dgs ile sinavsiz Uzaktan Anadolu ünv uluslararası ilişkiler geçiş yaptım şuan 4.Sınıf Öğrencisiyim.

Sizce lisans tamamlayarak mı yoksa dil eğitimi alarak mı yoksa direk iş başvurusunda bulunarak mı Almanyaya gelebilmem kolay. Yardımlarınızı bekliyorum
Anadolu Üniversitesinin sınavlarına Almanya'da da girebiliyorsunuz. Bitirmeyi beklemeyin.
Bilişim teknolojileri iş başvuruları yapın, lisansı Almanya'da bitirin.
Kölle Alaaf!
Kimim ben? : viewtopic.php?f=2&t=13686