Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberg de okuyan var mı ?

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
kubraa

Heidelberg de okuyan var mı ?

Mesaj gönderen kubraa » Prş Ara 13, 2018 2:39 pm

Merhaba arkadaşlar. Dİl okulu için Heildelberg'e gideceğim. Şuan orada olan var mı ?

kiss25

Re: Heidelberg de okuyan var mı ?

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Ara 14, 2018 12:05 am

Suan orada degilim ama F+U da dil kursu yapmistim 8 ay gecen sene sorularin varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim
Arkadaslar ben erkegim =)

BusraC

Re: Heidelberg de okuyan var mı ?

Mesaj gönderen BusraC » Pzr Oca 06, 2019 12:54 am

kiss25 yazdı: Cum Ara 14, 2018 12:05 am Suan orada degilim ama F+U da dil kursu yapmistim 8 ay gecen sene sorularin varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisirim
Merhaba ben berlinde dil kursuna gidecekken son anda karar değiştirdiğim ve fu ya kayıt yaptım. fu heidelberg hakkında bilgi arıyordum ve sizin gördüm şuan.fu ya on kayıt yaptım para yollayacagm pazartesi. Merak ettiğim birkaç şey var. Öncelikle memnun kaldınız mı kurstan ben üniversite mezunuyum. Kursa gelen kitle daha çok üniversite hazırlık öğrencilermi birde konaklama olarak grup 3 seçtim fotolarda çatı katı kötü yerler gördüm kalma yerleri kötü mü. Tabi en önemlisi benim için iyi almanca öğrenenmek teşekkürler