Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca Dil Eğitimi için tavsiyeler

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Altinay

Almanca Dil Eğitimi için tavsiyeler

Mesaj gönderen Altinay » Sal Ağu 08, 2017 1:45 pm

Arkadaşlar şuanda sıfırdan Almancaya başlayacağım ve araştırdım Ankara'da yoğun Almanca eğitimi bulamadım en erken Eylül'e. O zamana kadar A1 kendim çalışıp Goethe sınavlarıma girsem başarılı olur muyum? Bu tarz denmeyen arkadaşlar varmı A1 kaynak önerisi veya videolu eğitimler mevcut mu site ve kaynak kitap önerecek arkadaşlar var mı sıfırdan başlayacağım .

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Almanca Dil Eğitimi için tavsiyeler

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 09, 2017 10:07 am

Asagidaki linkte online kaynaklar var:

https://www.deutschstudent.com/portfoli ... kaynaklar/
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

kutaycahan

Re: Almanca Dil Eğitimi için tavsiyeler

Mesaj gönderen kutaycahan » Sal Ağu 15, 2017 11:33 am

Ben Fono'nun Almanca için pdf kaynağını buldum. Ekranın bir tarafında o diğer tarafında word ile yaptığım defter ile çalıştım. Oradaki cümle kalıplarını mobil uygulmalardan öğrendiğim kelimelerde tekrarlayarak yazdım. Goethe'nin sanırım bir a1 örnek sınavına baktım. Yazılı kısımları yapabiliyorum. Sadece kulak alışkanlığı olmadığından dinlemeyi yapamayabilirim. Bunu da her boş vaktimde youtube'dan almanca videolar izleyerek çalışıyorum