Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

1 AYDA A2

Studieren in Deutschland
itsallgoodman

1 AYDA A2

Mesaj gönderen itsallgoodman » Prş Oca 14, 2021 11:40 pm

Arkadaşlar merhaba, İngilizce bilen biri temel almancayla 1 ayda A2 sınavına hazırlanıp geçebilir mi acaba? bu konu hakkında vereceğiniz bilgi/tavsiyeler benim için çok önemli, iyi forumlar.

cyclops1

Re: 1 AYDA A2

Mesaj gönderen cyclops1 » Cum Oca 15, 2021 2:42 am

Bu sorunun cevabını senden başka kimse bilemez,yani sana bağlı.Ben 1 ayda Goethe B1e çalışıp yazma hariç diğerlerini geçmiştim.Yani imkansiz değil.İstersen neden olmasın?Sınava yönelik çalışıp,fazla kelime öğrenirsen geçebilirsin :)

itsallgoodman

Mesaj gönderen itsallgoodman » Cum Oca 15, 2021 1:18 pm

cyclops1 yazdı: Cum Oca 15, 2021 2:42 am Bu sorunun cevabını senden başka kimse bilemez,yani sana bağlı.Ben 1 ayda Goethe B1e çalışıp yazma hariç diğerlerini geçmiştim.Yani imkansiz değil.İstersen neden olmasın?Sınava yönelik çalışıp,fazla kelime öğrenirsen geçebilirsin :)
Teşekkürler brom dil kurslarının fazladan kazanmak için 8-10 aya yaymasından imkansız gibi geliyodu gözüme şimdi sen öyle söyleyince mümkün gibi geldi

spookykiwi74

Mesaj gönderen spookykiwi74 » Cum Oca 15, 2021 9:10 pm

itsallgoodman yazdı: Prş Oca 14, 2021 11:40 pm Arkadaşlar merhaba, İngilizce bilen biri temel almancayla 1 ayda A2 sınavına hazırlanıp geçebilir mi acaba? bu konu hakkında vereceğiniz bilgi/tavsiyeler benim için çok önemli, iyi forumlar.
Bence evet. Eğer 1 ay boyunca yoğun olarak bu işe kendini adarsan yapabilirsin.

Geçen yıl önemli bir almanca sınavım vardı, inan korkudan 2 hafta içinde 1 yılda öğrenemediğim kadar almanca öğrenmiştim. Bu iş sana bağlı yani.