Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ben bunu Almanca nasil derim?

Study in Germany
nuernberger

Mesaj gönderen nuernberger » Pzt Ağu 25, 2014 9:13 pm

Elimde soyle bir Ingilizce cumle var, ve biraz acilen Almanca\'ya cevrilmesi gerekiyor.

"Working in such an enjoyable and international atmosphere would give me the desire to take part in the crew and do the job with a high motivation."

Nasil diyebilirim bunu Almanca\'da? :|

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzt Ağu 25, 2014 9:24 pm

once turkceye cevirmek lazim :D
boyle keyifli ve uluslararasi bir atmosferde calismak bana takimda yer alma istegi ve yuksek motivasyon veriyor.. mu acaba kusura bakma ingilizcem biraz kittir :D

nuernberger

Mesaj gönderen nuernberger » Pzt Ağu 25, 2014 10:28 pm

ahah Ingilizce olarak daha kolay ve duzgun ifade edebildigim icin direkt Ingilizce uzerinden gittim ama evet, belki Turkceden Almancaya cevirmek daha kolay olur burda.

"Boyle eglenceli ve uluslararasi bir ortamda calismak bana takimda yer almak icin buyuk istek verecek ve verilen gorevi yapmak icin yuksek motivasyon saglayacaktir."

Frankfurter

Mesaj gönderen Frankfurter » Pzt Ağu 25, 2014 10:40 pm

[quote]nuernberger tarafindan yazilan metin:

Elimde soyle bir Ingilizce cumle var, ve biraz acilen Almanca\'ya cevrilmesi gerekiyor.

"Working in such an enjoyable and international atmosphere would give me the desire to take part in the crew and do the job with a high motivation."

Nasil diyebilirim bunu Almanca\'da? :|[/quote]

In so einer atemberaubenden sowie multikulturellen Atmosphaere zu arbeiten wurde meine Beteiligung im Team verstaerken und mich daruber hinaus dazu befaehigen, meine Arbeit und Verantwortung in der Firma mit einer gesteigerten Motivation zu erfullen.

nuernberger

Mesaj gönderen nuernberger » Pzt Ağu 25, 2014 11:26 pm

tesekkurler!